Londýn – British Airways – 569 Kč
16.10.2013

Londýn – British Airways – 569 Kč

O této nabídce

Aktualizováno: Slevový kód už bohužel neplatí.

Bomba akce do Londýna je tu! Zpáteční letenky s British Airways pouze s kabinovým zavazadlem a třeba taškou na notebook vychází na 569 Kč od listopadu až do dubna března! Jak rezervovat letenky? Přímo na stránce British Airways vyhledejte požadované datum z Prahy do Londýna Heathrow, např. 17.-21. února. Klikněte na nejlevnější možnost pouze s kabinovým zavazadlem, zobrazí se cena cca 3569 Kč. Klikněte dál, klikněte Get another promotion code a zadejte tam TMOBILEBA, který vám poskytne 3000 Kč slevu! Letenky jsou dostupné od ledna do června s minimálním pobytem 4 nocí.

Další příklady: 8.3. – 13. 3., 29. 3. – 2. 4.

Ubytování v Londýně

Na zmiňovaný termín můžete bydlet v tomto hotelu 2 minuty od metra za 545 Kč/os/noc. Pro další nabídku ubytování mrkněte na tajné nabídky nebo na klasické nabídky společnosti booking.

Nedaří se vám najít termín? Napište nám do komentářů. 🙂

 


Subscribe
Upozornit na
guest
48 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)