Povánoční nákupy v Londýně – 998 Kč, odlet z Brna
21.12.2014

Prodloužený víkend v Londýně

O této nabídce

Milovníkům povánočních nákupů by neměly uniknout zpáteční letenky z Brna (BRQ) do Londýna Stanstedu (STN), které vychází na pár termínů za 998 Kč/os. tam i zpět. Jako příklad uvádíme prodloužený víkend v Londýně s odletem 17. ledna s návratem 20. ledna.

  • Rezervace nejlevněji: na stránce aerolinky
  • Zavazadla v ceně: velké kabinové 55 x 40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35x 20 x 20 cm, celkem 10 kg
  • Jak rezervovat letenku bez zbytečných poplatků: Návod

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v lednu – 17,19,20,21,27,28
  • Návrat v lednu – 20,21,22,29

Ubytování v Londýně

V Londýně bychom doporučili bydlet v centru v tomto jednoduchém hotelu (přímo ve Westminsteru, se snídaní a kousek od metra), nicméně jestli Vám nevadí dojíždět, můžete zvolit tento hostel přímo na metru.

Doprava do centra

Nejlevněji se dostanete do Londýna pomocí Easybusu, který v akci dlouho dopředu pořídíte již za 2 libry v jednom směru, jezdí to téměř každých 20 minut, do centra přijedete za cca 75 minut jízdy.

[google-map-v3 shortcodeid=“242d5951″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)