Londýn – 858 Kč
20.9.2015

Londýn z Prahy na víkend

O této nabídce

Zaletět si na podzim do Londýna na prodloužený víkend můžete s Wizzairem. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Londýna Lutonu (LTN) pořídíte za 858 Kč. Příkladem může být prodloužený víkend s odletem 21. listopadu s návratem 23. listopadu. Cena platí pro členy Discount klubu, pokud členy nejste, za letenku zaplatíte o 340 Kč více. 

[highlightbg /]

[singlepic id=714 w=576 h=432 float=center]

 

Ubytování v Londýně

Kromě klasických nabídek bookingu  či Trivaga doporučujeme obecně pro Velkou Británii použít hotelový řetězec Travelodge.  V Londýně na příkladová data vychází solidně Travelodge Cricklewood, který je přímo na metru. Jinak pokud poletíte do Londýna mimo víkendy, slušné nabídky a ještě blíže k centru mívají Travelodge Kings Cross (Upon Thames i Royal Scot).

Jak z letiště do centra?

Do centra Londýna se můžete vydat Easybusem, u něhož jednosměrnou jízdenku pořídíte již za 2 libry (za tuto cenu to pořídíte ovšem pouze ve značném předstihu). Alternativně můžete využít autobus Terravision, který jezdí na stanici Victoria. Jízdenka stojí 15 liber a doba jízdy je 65 minut.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)