Londýn – 658 Kč
27.10.2015

Londýn na povánoční nákupy

O této nabídce

Ceny letenek na zimní měsíce se pohybují do Londýna stále pod tisíc korun za zpáteční letenku s odletem z Brna. Kdo poletí na povánoční nákupy? Termínů je dostatek, jeden z nichž může být 29. ledna s návratem 3. února.

[highlightbg /]

Dostupné termíny

Nejvíce termínů je na přelomu ledna a února, za 658 Kč zpáteční letenku najdete tam, kde vidíte číslo 599 Kč. 🙂 Trochu složitější, ale pro přehled snad ok. 🙂


Hotel v Londýně

Velmi dobrý poměr cena/výkon nabízí hotelový řetězec Travelodge, na příkladové datum vychází slušně London Wembley Hotel za 15 liber/noc, hotel více v centru doporučujeme v okolí Kings Cross, tam se Travelodge pohybují okolo 40 liber/os/noc.

Jak letiště do cenra

Nejlevněji se dostanete do Londýna s Easybusem, který v akci dlouho dopředu pořídíte již za 2 libry v jednom směru, jezdí každých 20 minut, v centru jste za 75 minut, jezdí na stanici Baker street.

Kromě Easybusu jezdí do centra i Terravision, který je v některých hodinách levnější. Autobus odjíždí každých 30 minut, v centru na stanici Victoria nebo Stratford jste za 75 minut a lístek stojí 6 liber.

[singlepic id=761 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)