Londýn – 658 Kč, z Brna
2.10.2015

Londýn

O této nabídce

Wizzair nabízí na několik podzimních termínů zpáteční letenky z Brna (BRQ) do Londýna Lutonu (LTN) za 658 Kč! Jak je u Wizzairu zvykem, cena platí pro členy Wizzair Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, členství si zakupte, zpáteční letenka vás potom vyjde na 1108 Kč a navíc máte členství WDC.

Příkladem může být prodloužený víkend s odletem 18. listopadu a návratem 23. listopadu.

[highlightbg /]

[singlepic id=731 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v Londýně

Kromě klasických nabídek bookingu  či Trivaga doporučujeme obecně pro Velkou Británii použít hotelový řetězec Travelodge.  Slušné nabídky blíže k centru mívají Travelodge Kings Cross (Upon Thames i Royal Scot).

Jak z letiště do centra?

Do centra Londýna se můžete vydat Easybusem, u něhož jednosměrnou jízdenku pořídíte již za 2 libry (za tuto cenu to pořídíte ovšem pouze ve značném předstihu). Alternativně můžete využít autobus Terravision, který jezdí na stanici Victoria. Jízdenka stojí 15 liber a doba jízdy je 65 minut.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)