Londýn – 458 Kč, z Brna
30.11.2015

Londýn

O této nabídce

Zaletět si na pár dní do Londýna můžete stále díky velmi levným letenkám od Wizzairu.  Za zpáteční letenku z Brna (BRQ) do Londýna Lutonu (LTN) zaplatíte 458 Kč například na prodloužený víkend s odletem v pátek, 29. ledna s návratem v pondělí, 1. února. Jak je pro Wizzair typické, cena platí pro členy Wizzair Discount klubu (jak na členství si přečtěte v tomto návodu).

[highlightbg /]

[singlepic id=799 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v Londýně

Na ubytování máme slušný tip – mrkněte na hotelový řetězec Travelodge, na příkladová data najdete zadejte Central London a vyberte hotel Croydon Central. Po kliknutí na complete booking, klikněte na new customer a poté se zobrazí pole pro zadání slevového kódu. zadejte slevový kód BOOKJAN3 (kupon platný do 2. prosince), díky němuž se dostanete na částku 367 Kč/os/noc! Do centra Londýna se pak dostanete za 30 minut vlakem. O něco blíže letišti je hotel Travelodge Wembley, nicméně doprava do centra trvá přibližně 50 minut.

TIP: Pokud chcete bydlet přímo v centru, mrkněte na Travelodge London Kings Cross Royal Scot, který je nedaleko dopravního uzlu Kings Cross.

Jak z letiště do centra?

Momentálně nabízí akci na jízdu z letiště do centra Easybus, na příkladové termíny vychází na 2 libry jedním směrem, doporučuji rezervovat co nejdříve.

Pole Discount code na ubytování

[singlepic id=801 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v Travelodge po slevě

[singlepic id=802 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)