Lombardie z Prahy – 598 Kč
19.3.2017

Lombardie z Prahy

O této nabídce

Užij si první červnový víkend v Lombardii, letenky z Prahy máš za velmi slušných 598 Kč. Od čtvrtka do úterý stihneš navštívit Bergamo, vyjet lanovkou do starého města, projdeš celé Miláno a ještě ti zbyde čas na nádherné Lago di Garda. Dostat se tam můžeš například s odletem 1. června a návratem 6. června. Jak je u Wizzairu zvykem, cena platí pro členy Wizzair Discount clubu, nicméně i pro nečleny je cena velmi příjemná, 768 Kč za zpátečku.
  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
  • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
  • Dostupnost: nejlevněji na přelomu května a června 2016

Ubytování

V Bergamu bychom bydleli přímo v centru v tomto pěkném hotelu se snídaní. Alternativně pak v centru Milána vychází slušně tenhle apartmán kousek od nádraží.

Doprava do centra

Autobusem za cca 2 eura na železniční stanici, kteráje kousek od centra a potom pěšky. Bus jezdí každých 30 minut. Kdo se rád prochází, může to vzít podél letiště pěšky, je to 6km procházka.

Do centra Milána pak z letiště jezdí autobus za 5 EUR každým směrem, z Bergama potom jezdí do Milána vlaky, ty jsou mírně dražší.

Náhled letenky za 598 Kč
 

Lombardie z Prahy - 598 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)