Lombardie z Prahy
19.3.2017

Lombardie z Prahy

O této nabídce

Užij si první červnový víkend v Lombardii, letenky z Prahy máš za velmi slušných 598 Kč. Od čtvrtka do úterý stihneš navštívit Bergamo, vyjet lanovkou do starého města, projdeš celé Miláno a ještě ti zbyde čas na nádherné Lago di Garda. Dostat se tam můžeš například s odletem 1. června a návratem 6. června. Jak je u Wizzairu zvykem, cena platí pro členy Wizzair Discount clubu, nicméně i pro nečleny je cena velmi příjemná, 768 Kč za zpátečku.
  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
  • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
  • Dostupnost: nejlevněji na přelomu května a června 2016

Ubytování

V Bergamu bychom bydleli přímo v centru v tomto pěkném hotelu se snídaní. Alternativně pak v centru Milána vychází slušně tenhle apartmán kousek od nádraží.

Doprava do centra

Autobusem za cca 2 eura na železniční stanici, kteráje kousek od centra a potom pěšky. Bus jezdí každých 30 minut. Kdo se rád prochází, může to vzít podél letiště pěšky, je to 6km procházka.

Do centra Milána pak z letiště jezdí autobus za 5 EUR každým směrem, z Bergama potom jezdí do Milána vlaky, ty jsou mírně dražší.

Náhled letenky za 598 Kč
 

598CZK.JPG

Zapoj se do diskuze

avatar

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)