Liverpool z Prahy za 936 Kč
27.9.2017

Liverpool z Prahy

936

O této nabídce

Naplánujte si prodloužený víkend na severozápadě Anglie na břehu řeky Mersey v Liverpoolu. Přímo k tomu vybízí nabídka  nízkonákladovky Ryanair, s níž si do rodiště členů legendární kapely Beatles můžete zaletět za krásných 936 Kč přímo z Prahy. Je pravdou, že irský dopravce bývá v posledních dnech velmi často skloňován v souvislosti s hromadným rušením letů, kvůli nedostatku personálu. To se však této linky netýká a do budoucna by ani nemělo, tudíž se nemusíte ničeho obávat…

Milovníci „kulatého nesmyslu“ jistě velmi zbystří při pohledu na zápasový rozpis místního klubu Liverpool FC. Jelikož během prodlouženého říjnového víkendu na slavný stadion Anfield zavítá nedaleký rival z Manchesteru v podání Rudých ďáblů, zatímco na konci listopadu přijede londýnská Chelsea FC. Sehnat lístky na tyto prestižní zápasy jistě nebude snadné, ani levné, ovšem ani ne nemožné!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla:  1 ks příručního zavazadla limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menší batůžku či kabely do 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: říjen – prosinec 2017
 • Termíny:
  • 13. – 16. 10. za 1 462 Kč (prodloužený víkend)
  • 6. – 8. 11. za 1 102 Kč
  • 9. – 13. 11.za 1 326 Kč (prodloužený víkend)
  • 20. – 22. 11. za 936 Kč
  • 23. – 27. 11. za 936 Kč (prodloužený víkend)
  • 27. – 29. 11. za 1 102 Kč
  • 11. – 13. 12. za 1 328 Kč

Ubytování

Ubytko hledejte na oblíbeném Bookingu nebo využijte nabídky služeb srovnavače Trivago. Zajímavé možnosti určitě naleznete i na stránkách platformy AirBnB. My bychom si vybrali třeba tento pěkný a moderní apartmán za 535 Kč/os./noc. Jako prima základna se jeví i tento sympatický hotel za 638 Kč/os./noc, který však neleží v samotném srdci města. Jestliže se na trip vydáte v bandě, tak zvolte tento 5* hostel, kde Vás rodinný pokoj pro 4 osoby s vlastní koupelnou vyjde na 400 Kč/os./noc.

Jak z letiště do centra

Letiště Johna Lennona neleží nějak extrémně daleko od centra města, nicméně pro přepravu do něj bude potřeba využít některý z dopravních prostředků. Nejvýhodnější možností bude svezení na palubě autokaru společnosti Arriva. Jednosměrná jízdenka Vás vyjde na 2,20 Ł a pokud nevystoupíte cestou, tak Vás doveze až do stanice Liverpool ONE v centru města. Více podrobností o přepravě z letiště naleznete na oficiálních webových stránkách.

Náhled letenky z Prahy do Liverpoolu za 936 Kč

Liverpool z Prahy za 936 Kč

guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Vašek

Tak všechna čest, jak se daří Ryanairu celou situaci zvládat. Na krach to nevypadá, ale zato co druhý let zpožděný. Včera Sofie-Berlín o necelé dvě hodiny. Chci jen apelovat na to, že netřeba ztrácet důvěru, ale dostatečně si rezervovat další přípoje, např bus o více jak 3 hodiny. Já jsem měl včera Flixbus z výstupu z letadla 10 min do odjezdu. Navíc dříve bylo to, že při výstupu z letadla v rámci unie byl výstup bez kontrol. Nyní – všude. Počítejte i s tímto, co dříve nebylo. Jsou prostě více zpřísněné kontroly. Šťastný let

Jarda

Tak Ryanair ruší jen do konce listopadu kolem 18 000 letů. Kde je ten chytraček, co se trapně pokoušel se do mé erudice a predikace opřenou o dlouholeté zkušenosti s finančních trhů navážet??? Tak vážení, jak jsem již psal. Irové se svým byznys plánem do poloviny příštího roku končí. Tak hlavně si nezapomeňte koupit letenky od této společnosti. Konkurence se musí řehtat a pobaveně plácat do kolen.

Kedar

Tak hlavně že máš zkušenosti S finančních trhů, chytrAčku.

Jarda

Když píši z mobilu, tak dělám občas chyby. Jinak buďte v klidu, obchodní korespondenci za mne píše asistentka.

Miro

Bohužel nemám takovou erudici jako pan Jarda (v r. 1991 jsem studoval na Stanfordu kde nám ekonomii přednášeli nositelé Nobelovy ceny za ekonomii). Predikovat z minulého vývoje finančních trhů je stejné jako řídit se kritériem tzv. Zdravého rozumu kterým je, ze všechny nové věci se musí podobat těm starým.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)