Liverpool z Prahy za 1 192 Kč
10.7.2017

Liverpool z Prahy

O této nabídce

Ryanair letos z Prahy otvírá nejednu zajímavou linku a přestože ten největší boom nás čeká až během podzimních měsíců, tak již nyní lze tuto irskou společnost využít k letům do severoanglického Liverpoolu. Město ležící v při ústí řeky Mersey je proslavené zejména díky kapele Beatles. O jeho existenci však dobře ví i každý fanoušek nejen anglického fotbalu. Vydat se do L´poolu můžete třeba na prodloužený víkend od 23. do 27. listopadu, během něhož na místní fotbalový chrám Anfield zavítá letošní mistr – Chelsea FC. A jak si proti svému bývalému zaměstnavateli povede zatím největší letní posila Reds Mohamed Salah se přesvědčíte na vlastní oči (počítejte však, že to nebude úplně laciná záležitost). Ušetříte alespoň na letence, neboť zpáteční Vás vyjde jen na 1 192 Kč.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menší kabelky nebo saklu o velikosti do 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad 2017
 • Termíny:
  • ​​​​​​​2. – 6. 11. za 1 192 Kč
  • 8. – 13. 11. za 1 192 Kč
  • 16. – 20. 11. za 1 192 Kč
  • 23. – 27. 11. za 1 192 Kč
  • 29. 11. – 3. 12. za 1 425 Kč

Ubytování

S rezervacemi ubytka ještě není kam spěchat, přeci jen jedenáctý kalendářní měsíc je ještě dostatečně daleko. Nicméně porozhlédnout se po nabídce určitě můžete. Ideální bude lovit na stránkách Bookingu nebo srovnavače cen Trivago. Chybu neuděláte ani výběrem z nabídky místních na serveru AirBnB. My bychom volili třeba tento skvelě hodnocený hotel v centru města za 516 Kč/os./noc – ten je mimochodem dneska zlevněný o celých 55 %. Pokud pojedete s celou bandou právě na fočo, tak zvolte tento pětihvězdový hostel za 299 Kč/os./noc ve čtyřlůžkovém pokoji.

 

Jak z letiště do centra

Letiště Johna Lennona neleží nějak extrémně daleko od centra města, nicméně pro přepravu do něj bude potřeba využít některý z dopravních prostředků. Nejvýhodnější možností bude svezení na palubě autokaru společnosti Arriva. Jednosměrná jízdenka Vás vyjde na 2,20 Ł a pokud nevystoupíte cestou, tak Vás doveze až do stanice Liverpool ONE v centru města. Více podrobností o přepravě z letiště naleznete na oficiálních webových stránkách.


​​​​​​​
Náhled letenek z Prahy do Liverpoolu za 1 192 Kč

Liverpool z Prahy za 1 192 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)