Liverpool & Manchester z Prahy na víkend od 778 Kč
26.9.2019

Liverpool & Manchester z Prahy na víkend

od 778

O této nabídce

Z pestré palety obsluhovaných destinací nízkonákladovou společností Ryanair z Prahy si můžete vybrat i dvojici severoanglických měst – Liverpool & Manchester. Právě v nich lze strávit některý z podzimních víkendů díky letenkám doslova za pár stovek. Zpáteční letenky z Prahy do Liverpoolu jsou na kombinace letů pátek – neděle k mání za 778 Kč. V případě Manchesteru je jen na vás, zdali se rozhodnete pro čistě víkendový výlet (pátek – neděle) či si ho prodloužíte a zůstanete „na ostrovech“ až do pondělí. Zpáteční letenky z Prahy do Manchesteru pořídíte za 918 Kč. Jako zajímavý nápad se pak jeví možnost kombinace návštěvy obou dvou měst, kdy letenky koupíte jako dvě jednosměrné (ideálně Praha – Liverpool a následně Manchester – Praha). Mezi oběma městy jezdí několik vlakových spojů denně a jízdenky pořídíte za cca 3 libry.

Dva dny jsou naprosto ideální časovou investicí pro návštěvu Liverpoolu. Mezi nejzajímavější místní muzea patří samozřejmě to věnované slavným „Broukům“ a Maritime muzem u řeky Mersey. Naleznete zde i jednu z nejstarších čínských čtvrtí v Evropě a milovníci architektury si na své přijdou v oblasti kolem Canning street. Liverpool je však velmi oblíbený i ve fotbalových kruzích. Tamní LFC má širokou fanouškovskou základnu i u nás. Rozhodně snazší je však sehnat lístky na duel Premier League na stadionu Goodison park, kde hraje svá domácí utkání konkurenční Everton. Pokud vás láká právě anglická kopaná, tak možnost shlédnout zápas budete mít i v sousedním Manchesteru (United či City) + nedalekých městech Sheffieldu i Burnley.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks příručního 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad & prosinec 2019
 • Termíny:
  • Liverpool
   • 15. – 17. 11. za 778 Kč (pátek – neděle)
   • 22. – 24. 11. za 778 Kč (pátek – neděle)
   • 6. – 8. 12. za 1 108 Kč (pátek – neděle)
  • Manchester
   • 8. – 11. 11. za 1 144 Kč (pátek – pondělí)
   • 15. – 18. 11. za 918 Kč (pátek – pondělí)
   • 22. – 25. 11. za 1 108 Kč (pátek – pondělí)

Ubytování

Během pobytu v Liverpoolu se ubytujte v tomto populárním easyHotelu v centru města za 1 096 Kč/os./noc anebo v tomto jednoduchém Bentley Studiu za 944 Kč/os./noc. Vyrazíte-li do Manchesteru pak zčekněte tento tříhvězdový Hallmark Inn ležící v klidné části města za 628 Kč/os./noc anebo tento klasický ozkoušený Ibis za 1 134 Kč/os./noc včetně snídaně.

 

Náhled letenky z Prahy do Liverpoolu za 778 Kč

Liverpool & Manchester z Prahy na víkend od 778 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)