Litva z Prahy 164Kč!
9.7.2015

Litva z Prahy

O této nabídce

Pokud se přecijen řadíte mezi ty odvážnější a nebojácnější cestovatele a sednou si na pár hodin do busu pro Vás neni takový problém, máme zde pěknou nabídku polského dopravce simple express. Nabízí jízdenky za 82 Kč za jednu cestu, zpáteční jízdenka tedy vyjde už na 164Kč! Příkladový termín může být odljezd 6.1.2016 a návrat 9.1.2016 rezervace na těchto stránách.

[singlepic id=546 w=576 h=432 float=center]

Termíny

  • Jediný rozumný termín 6.1.-9.1.
  • Případně jednosměrně 31.12. odpoledne Litva – Praha (krásný Silvestr v autobuse 🙂 )
  • Rezervace na stránkách Simple espress bus

Ubytování

Ve Vilniusu se můžete ubytovat například v tomto hotelu za 325Kč os./noc


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Tom

Zdravím, cenu za 3E mi to najde, ale když kliknu na rezervaci, tak mi to najednou skočí na 72EUR. Nevíte, kde je chyba? Díky

Vew

Mam to uplne stejne :/

Honza

Byli jsme pomalí. Na stránkách dopravce píše, že ta sleva se vztahuje vždycky na prvních pět jízdenek pro daný autobus..

Markét

Možná platí pravidlo prvních pěti míst . . .
viz: http://www.simpleexpress.eu/en/simple-express-prices-starting-3-eur

Vojta V. zaletsi.cz

Ahoj všichni,

taky vidím ještě na zpáteční cestu 3EURA, ale po rozkliknutí to nahodí 72…myslím, jak píše Honza, že jsme pomalí. Navíc to mohl vykoupit někdo z Polska jen na trasu třeba Wroclaw-Vilnius, ikdyž nevšiml jsme si, že by některé polské stránky s akčníma letenkama/jízdenkama to sdíleli dříve. Doporučuju číhat na těchto stránkách, oni zase určtiě upustí měsíc s touto cenou. Na únor/březen bych řekl, že skoro určitě.

Vojta

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)