Lisabon z Prahy za 3790 Kč
4.5.2017

Lisabon z Prahy

O této nabídce

Ne nadarmo je krásné Portugalsko v čele s hlavním městem Lisabon aktuálně jednou z nejoblíbenějších evropských destinací. Zaleťte si sem na několik dní na výlet a ochutnejte pravé portugalské galao v jedné z kaváren na námestí Rossio, svezte se typickými žlutými tramvajemi a vyfoťte se u mostu Ponte do 25 do Abril, který je téměř kopií slavného Golden Gate v San Franciscu. 

Letenky do Lisabonu ještě před pár lety stály balík, ale pod tlakem nízkonákladových společností se ceny postupně snižují. Nejlevnější přímé lety z Prahy do Lisabonu za poslední dobu nyní nabízí TAP Portugal, a to za velmi slušných 3790 Kč. Termínů je dost od října až do dubna příštího roku, takže si určitě každý najde ten svůj.

  • Rezervace a termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ
  • Zavazadla: v ceně příruční zavazadlo o součtu stran nepřesahující 115 cm a hmotnosti max 8 kg
  • Dostupnost: říjen 2017 – duben 2018

Ubytování

Ubytování v nádherném apartmánu v centru až pro 4 osoby pořídíte zhruba za 500 Kč na os. a noc (při 4 os. dokonce za 250 Kč). 

Pokud preferujete hotel, mohl by se Vám líbit 3* Hotel Riverside Alfama v samém centru Lisabonu, kde stojí hezký pokoj se snídaní okolo 1500 Kč na os. a noc.

Náhled letenky za 3790 Kč

Lisabon z Prahy za 3790 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)