Lisabon – Easyjet/Wizzair – 2 818 Kč
1.2.2013

Lisabon – Easyjet/Wizzair – 2 818 Kč

O této nabídce

Jaro se blíží mílovými kroky a spolu s tím je i plánování výletů za pár Kč po Evropě v plném proudu. V první polovině května si můžete zaletět do Lisabonu za 2 818 Kč s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42x32x25 cm a hmotnosti 10kg z Prahy s návratem do Brna.

Jako příklad uvádíme tento itinerář:

  • 9. května Praha => Miláno Malpensa (Easyjet)
  • 9. května MIláno Malpensa => Lisabon (Easyjet)
  • 15. května Lisabon => Londýn Luton (Easyjet)
  • 15. května Londýn Luton => Brno (Wizzair)

Pokud poletíte nalehko s výše zmíněným kabinovým zavazadlem a jste členy Discount klubu u Wizzairu, zaplatíte 2 818 Kč. Pokud členy nejste, zaplatíte za letenku o 270 Kč více, tedy 3 088 Kč.

V Lisabonu doporučujeme tento hotel, který je nedaleko centra a vychází na velice příjemných 300 Kč/noc/os.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Lisabon{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)