Lisabon – Easyjet/Vueling/Wizzair – 1 997 Kč
16.10.2012

Lisabon – Easyjet/Vueling/Wizzair – 1 997 Kč

O této nabídce

Zimní návštěva Lisabonu lze kombinací třech nízkonákladových společností pořídit s odletem i návratem do Prahy v lednu za 1 997 Kč. Jak pořídíte tuto letenku?

  •  21. 1. Praha => Milán Malpensa s Easyjetem
  • 21. 1. Milán Malpensa => Lisabon s Easyjetem

Na cenu dosáhnete, pokud jste členy Xclusive u Wizzairu. Pokud členy nejste, připlatíte si 240 Kč. V ceně letenky je jedno kabinové zavazadlo a vzhledem k tomu, že v itineráři je jeden let s Wizzairem, tak pak o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a hmotnosti 10 kg.

Ubytování v tomto hotelu (který má vynikající poměr cena/výkon) pořídíte v centru Lisabonu za 200 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Lisabon{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)