Lisabon – Easyjet – 2 185 Kč
16.9.2012

Lisabon – Easyjet – 2 185 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se do Portugalska, Easyjet přináší velice zajímavou kombinaci, jak se podívat levně do Lisabonu. Zpáteční letenka vychází na 2 185 Kč (dokonce na 2 050 Kč/os., pokud poletíte dva) na datum 27. listopadu – 2. prosince. Jak tuto letenku rezervovat?

  •  27. 11. Praha => Miláno Malpensa Easyjet – poté zvolte Přidat další let, jelikož všechny další lety jsou rovněž s Easyjetem
  • 27. 11. Miláno Malpensa => Lisabon
  • 2. 12. Lisabon => Amsterdam
  • 2. 12. Amsterdam => Praha

K levné letence doporučujeme v Lisabonu toto levné prověřené ubytování kousek od metra za 232 Kč/os/noc.  Pro návštěvu Caiscais, Sintry a dalších krásných míst v Portugalsku doporučujeme nízkonákladové půjčení auta.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Lisabon{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)