Lisabon a Brazílie za 7430 Kč
30.5.2016

Lisabon a Brazílie

O této nabídce

Chystáte se během podzimu do Brazílie a rádi byste se cestou do aktuálně možná nejžádanější evropské destinace, Lisabonu? V takovém případě můžete využít nabídku brazilské aerolinky Azul Airlines, která nyní prodává letenky z Lisabonu do Sao Paula s návratem do Vídně jen za 6390 Kč. Jestliže k tomu připočteme cenu přípoje z Budapešti nebo Berlína, celková cena letenek je jen 7430 Kč!

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny:
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo do 32 kg
  • Přípoje do Lisabonu: nejlevnější přípoje najdete pod tímto odkazem (např. let z Berlína 10.10. s Ryanairem)

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Lisabonu i celé Brazílii můžete výhodně rezervovat na stránkách bookingu, případě se můžete podívat také na stránky Trivago.

Jak na přípoje z ČR?

Z možností přípojů vyplývá, že nejlepší možnost je buď odlet z Budapešti s návratem do Vídně, nebo let z Berlína s návratem do Berlína.

Do Budapešti se nejlépe dostanete autobusem se společností Student Agency, případně Eurolines. Pokud máte raději vlak, můžete využít také včasné jízdenky Českých drah, která vychází na podobou cenu.

Z Vídně je potom do ĆR spojení zřejmě vůbec nejlepší – přímo z letiště můžete jet se Student Agency, přičemž autobuse jezdí zhruba každé 2 hodiny.

Jízdenky do Berlína většinou nejlevněji vycházejí se společností Flixbus, v některých případech ale lépe vychází Student Agency.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)