Lima z Birminghamu 9198 Kč
15.8.2015

Lima z Birminghamu

O této nabídce

Utekla Vám poslední chybová akce do Peru? Nemůsíte naříkat, hned po pár dnech tu máme další – letenky z Birminghamu do Limy za 242 liber neboli asi 9198 Kč. Vzhledem k tomu, že jde o chybný tarif, doporučujeme letenku koupit okamžitě. Může se stát, že Vám následně budou letenky zrušeny, ale peníze dostanete v každém přáípadě zpět, takže nic neriskujete. 🙂

[highlightbg]

  • Rezervace: webové stránky www.traveltrolley.co.uk
  • Termíny: říjen 2015 – březen 2016
  • Příklady termínů: 13 – 22 října, 18 – 26 ledna, 25 ledna – 14 února, 1 – 7 února a mnoho dalších (nejčastěji odlet pondělí, návrat neděle)

[/highlightbg]

[singlepic id=646 w=576 h=432 float=center]

 

Přípoj do Birminghamu

do Birminghamu se dostanete nejlevněji z Bratislavy se společností Ryanair – cena zpáteční letenky se pohybuje od 1500 Kč do 2000 Kč. Přípoje ale zatím ještě nekupujte a počkejte, zda vám letenky nabude zrušena.

Vízum

Pro pobyty do 183 dnů není pro české občany třeba vízum.

Ubytování

Ubytování zatím nerezervujte. Pokud Vám letenky nebudou zrušeny v příštích 2 týdnech, můžete začít rezervovat hotely a připravovat cestu.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)