Lima – TAM Airlines – 9 877 Kč
20.4.2013

Lima – TAM Airlines – 9 877 Kč

O této nabídce

Levný tarif do Limy na prázdniny je tu! Zpáteční letenku z Frankfurtu s návratem do Madridu pořídíte za 9 877 Kč, příkladem může být odlet 18. srpna. s návratem 23. září. Letenku rezervujte v tomto vyhledávači pomocí Jiného návratu.

Další možné termíny:

odlety: 18., 19., 26., 27., 28., 29., 30. srpna

návraty: od 23. 9. a dále

Další možností s odletem z Prahy před letními prázdninami na data 26. 5. – 13. 6. s routingem z Prahy do Limy s návratem do Madridu. Letenku pořídíte za 12 815 Kč.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Lima, Peru{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)