Lima – American Airlines – 12 103 Kč
18.10.2013

Lima – American Airlines – 12 103 Kč

O této nabídce

Vydat se za poznáním na druhou stranu jižní pokoloule umožňuje levný tarif společnosti American Airlines. Příkladem může být odlet 23. ledna z Barcelony do Limy s návratem 16. února. Letenky rezervujte v tomto vyhledávači. Rezervace je nutná do 31. října nebo do vyprodání, letenky jsou dostupné do 31. března kromě Vánočního období.

Jak do Barcelony?

Z Prahy se tam dostanete s Vuelingem či ČSA nebo z Bratislavy za vedlejší letiště Girona s Ryanairem.

Lima - American Airlines - 12 103 Kč
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Lima, Peru{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)