Libanon – Bejrút – 4 490 Kč
24.7.2014

Libanon - Bejrút

O této nabídce

Navštívit relativně nedalekou a pro mnoho Čechů i lehce exotickou zemi můžete s Aeganem. Zpáteční letenku z Prahy (PRG) do Bejrútu (BEY) pořídíte za 4 490 Kč. Jako příklad by mohl být odlet 17. ledna – 21. ledna. Letenky jsou dostupné od ledna do března 2015 bez omezení délky pobytu.

Rezervace letenky: V tomto vyhledávači (kalendář), nicméně pokud chcete platit platební kartou či hotově, doporučujeme letenku najít v tomto vyhledávači.

Zavazadla: v ceně letenky je 8kg kabinové zavazadlo o rozměrech 56 x 45 x 25 cm, odbavené zavazadlo lze přikoupit na stránce dopravce nebo na letišti.

Ubytování v Bejrútu

Libanon nepatří mezi zrovna levné asijské země, nicméně v centru Bejrútu můžete bydlet za 418 Kč/os/noc v tomto velmi jednoduchém ubytování.  Za 560 Kč/os/noc bychom potom volili dobrý poměr cena/výkon včetně snídaně v tomto studiu.

Napříč Libanonem

Pro cestování po Libanonu doporučujeme zapůjčení auta v autopůjčovně přímo na letišti (kde také automobil před odletem vrátíte). Mrkněte na porovnávač.

Vízové povinnosti

Obyvatelé ČR od 1. 6. 2006 nepotřebují pro krátkodobé turistické pobyty vízum.

[google-map-v3 shortcodeid=“bd4a6cb8″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Beirut, Lebanon{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)