Levné letenky do amerických metropolí od 7 880 Kč
16.4.2014

Levné letenky do amerických metropolí

O této nabídce

Pokud jste dobrodružné povahy, zaleťte navštívit hned několik městských metropolí. Díky tarifům British airways, si můžete udělat výlet do Toronta, New Yorku, Chicaga, San Francisca, Dallasu, Hustonu, Maxika či Cancúnu.

Ubytování

Levné ubytování je možné zarezervovat na stránkách bookingu. Nezapomeňte se také podívat do tajných nabídek bookingu, kde můžete ušetřit až 50 % z ceny za ubytování.

Autopůjčovna

Pro cestování určitě doporučujeme zapůjčení automobilu. Automobil si můžete rezervovat zde.

Doprava do Varšavy: Jednou z možností je jet do Varšavy autobusem z Prahy, ideální je zejména Polskibus se svými 1 PLN akcemi. I mimo tyto akce je možné sehnat lístek okolo 300 Kč.

Doprava z Londýna: Máme pro Vás pohodlné spojení z londýnských letišť do pražských či brněnských i ostravských letišť. To díky nízkonákladovým společnostem Ryanair, easyJet, Wizzair. 

[google-map-v3 shortcodeid=“093810e9″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)