Léto v Chicagu za 9990 Kč
2.6.2016

Léto v Chicagu

O této nabídce

Už posledních pár let platí pravidlo, že nejlevnější branou do USA je o letních prázdninách vždy let z Berlína do Chicaga, nyní dokonce za baťovských 9990 Kč s Alitalií, Air France a KLM. Odsud navíc můžete poměrně levně letět prakticky kamkoliv po USA nebo do Kanady a konečná cena letenky tam může být výrazně levnější než nákup letenky ze střední Evropy přímo do cílové destinace.

Určitě Vás přitom nezklame ani samotné Chicago a oblast Velkých kanadských jezer.

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ, dále např. červencový termín za 10352 Kč (4.7. – 11.7.)
  • Dostupnost tarifu: platí pro odlety do 4.7. a dále po 17.8.
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg

Tip: i po 4.7. je možné letět po stejné trase s British Airways kolem 11500 Kč, což je stále ještě skvělá cena. 😉

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Chicagu i jinde v USA můžete výhodně rezervovat na stránkách bookingu, případně přes populární srovnávač Trivago.

Autopůjčovna

V Chicagu si také můžete na pár dní půjčit auto a vyrazit na výlet kolem Michiganského jezera. Nejlepší nabídky všech hlavních sítí půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

Jak do Berlína

Z Prahy do Berlína se za 700 – 800 Kč dostanete pohodlně hned se 3 autobusovými společnostmi – Student Agency, Eurolines a Flixbusem.

ESTA

Před odletem do USA si nezapomeňte vyřídit autorizaci ESTA. Celý proces trvá jen pár minut online na těchto stránkách a cena je 14 $.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)