Léto 2014: Montreal – Turkish – 8281 Kč
12.11.2013

Léto 2014: Montreal – Turkish – 8281 Kč

O této nabídce

Turkish nabízejí zpáteční letenky z Budapešti do Montrealu  na hlavní sezónu za 8281 Kč. Příkladem může být odlet  14. července s návratem 21. července. Letenky rezervujte v tomto vyhledávači letenek. Maximální doba pobytu 12 měsíců.

Ubytování v Montrealu

Levné ubytování doporučujemev tomto jednoduchém pensionu, nedaleko od centra za 432 Kč/os/noc, nezapomeňte také se podívat na tajné nabídky bookingu.

Niagarské vodopády, Toronto, Québec a okolí

Nejlevnější možností je cestovat pomocí půjčeného automobilu, který si půjčíte a zase vrátíte přímo na letišti, podívejte se do porovnávače. Alternativně můžete využít vlak, který směrem na jih jede nádhernou krajinou kolem Ontarijského jezera.

Vízová povinnost

Pro občany ČR stále platí vízová povinnost, nicméně v blízké době se očekává jejich zrušení, proto doporučujeme problematiku víz řešit až v příštím roce.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Montreal{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)