Letní Skandinávie z Prahy od 1445 Kč
30.12.2015

Letní Skandinávie z Prahy

O této nabídce

Nízkonákladová společnost Norwegian podobně jako v minulém roce nabízí výhodné letenky z Prahy do Kodaně, Osla, Bergenu a Helsinek za cenu začínající na 1445 Kč, a to i téměř po celé letní prázdniny. Tato cena je zaručeně nejnižší, za kterou můžete podobné letenky z Prahy koupit a už se bude postupně jen zvyšovat. Jestliže tedy plánujete letní cestu do Skandinávie, není na co čekat. 😉

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování po celé Skandinávii si můžete rezervovat na stránkách bookingu, případně přes vyhledávač Trivago.

V případě, že se vydáte do Norska, doporučujeme si vzít s sebou stan, který můžete podle místních zákonů postavit prakticky kdekoliv ve volné přírodě nejméně 150 metrů od obydlí.

Autopůjčovna

Pokud nechcete zůstávat pouze ve městě příletu, můžeme jen doporučit půjčit si na pár dní auto a více procestovat celou zemi. Nejvýhodnější nabídky většíny vělkých sítí půjčoven najdete v naší autopůjčovně.


guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Štěpán Wenke

Co je lepší teď v zimě? Bergen nebo Oslo? Díky )))

Jan Rajčok

Ahoj, do toho Norska ty letenky nejsou vůbec drahý, hrozně mě to láká, ale když ho budu chtít pořádně poznat a něco vidět, potřebuju auto…a to je právě ono, ty ceny jsou úplně šílený! Poraďte, kde sehnat dopravní prostředek za rozumnou cenu?
Díky Honza

Jarmila

Co to je za misto, co je na fotce?

GeorGo

Trolltunga, Norsko.

Tomáš

Zdravím. Letenky jsou i zpáteční, nebo pouze tam? 🙂

Cestovatel

Pěkně bulvární článek..

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)