Letní Sardinie za 1 444 Kč
1.6.2017

Letní Sardinie

O této nabídce

Využijte nabídky nízkonákladového dopravce Wizzair a zaleťte se během prázdninových měsíců vykoupat do vod Středozemního moře. K mání je několik posledních levných letenek na italský ostrov Sardinie ležící východně od Apeninského poloostrova s odletem ze slezských Katowic za 1 444 Kč. Ale ani další termíny během července a srpna nevychází věru zle.

Na Sardinii si přijdou na své jak příznivci pasivní, tak i aktivní dovolené. Pokud se rádi vykoupete v teplém moři, ale na druhou stranu si nějak nepotrpíte na plážové lenošení, tak můžete vyrazit na menší hike nebo si naplánovat některý z místních oblíbených treků. Díky všudypřítomným vápencovým skalám je oblast velmi populární i mezi lezci, takže kromě plavek, opalováku a „rejbenů“ si do báglu nezapomeňte přihodit i lezečky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: léto 2017
 • Termíny:
  • 24. 6. – 1. 7. za 2 331 Kč
  • 8. – 15. 7. za 2 078 Kč
  • 22. – 29. 7. za 2 584 Kč
  • 12. – 19. 8. za 1 444 Kč
  • 19. – 26. 8. za 2 078 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Klasicky širokou nabídku ubytování všech možných typů a kategorií naleznete na stránkách Bookingu. Zabrouzdat lze i ve vodách srovnavače Trivago. Přímo v severozápadně položeném Algheru, kam v podvečer přiletíte bychom se ubytovali v tomto moderním a velmi dobře hodnoceném apartmánu za 1 265 Kč/os./noc včetně snídaně. Pokud si však půjčíte auto, tak na cestách kolem ostrova určitě naleznete vždy nějaké opuštěné zákoutí u moře, kde se vyspíte v tom nejlepším hotelu „pod hvězdami“. 🙂

Jak do Katowic

Nejideálnějším dopravním prostředkem pro dosažení hornoslezského města je jistě osobní automobil. Ten lze po dobu svého pobytu v zahraničí ponechat zaparkovaný přímo na letištním parkingu, kde s českou nebo slovenskou SPZ obdržíte 90% slevu na parkovné.

Další možností je využití železniční dopravy, kdy se na palubě žlutočerných vozů Leo Expressu dostanete z Prahy do centra Katowic za 349 Kč/směr. Z centra města se na letiště dostanete airport expressem za 50 minut.za cca 160 Kč. Některé spoje LE zajíždí dokonce přímo na letiště.

Přímo na letiště Vás také dovezou autobusy společnosti Tigerexpress vyjíždějící z Ostravy a Bohumína.

Autopůjčovna

Půjčte si ihned po příletu auťák a poznejte během týdne celý ostrov. Porovnání nabídky světových autopůjčoven naleznete pěkně pohromadě právě v té naší.

Náhled letenky z Katowic na Sardínii za 1 444 Kč

Letní Sardinie za 1 444 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)