Letní prázdniny: Řím – Easyjet – 1749 Kč
17.1.2014

Řím o letních prázdninách

O této nabídce

Na nejvíce konkurenční trati z Prahy, o kterou se pere celkem 6 aerolinek, nabízí Easyjet zajímavé ceny na letní prázdniny. Zpáteční letenka z Prahy (PRG) do Říma (FCO) vychází na 1749 Kč. Příkladem může být prodloužený víkend 11. července s návratem 14. července. Na cenu dosáhnete, pokud poletíte alespoň dva, pokud poletí pouze jeden cestovatel, za letenku zaplatí  1914 Kč.

  • Dostupnost: letenky jsou dostupné za tuto cenu od června do října
  • Rezervace: do vyprodání
  • Zavazadla: v ceně kabinové zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm, bez omezení hmotnosti, více zde

Ubytování v Římě

Velmi dobré ubytování kousek od nádraží včetně snídaně doporučujeme v tomto hotelu, který vychází na příkladový termín na 664 Kč/os/noc.

Jak se dostat z letiště do centra

Autobusem Terravision za 4 € jedním směrem, případně za 8 € zpáteční (v případě pořízení on-line). Doba jízdy vlaku je 70 minut.

Pokud jste příznivci vlaků, můžete jet z letiště Leonardo Expressem, 11 € jedním směrem, v centru jste za 30 minut.
[google-map-v3 shortcodeid=“55b32406″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Roma, Italy{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)