Letní prázdniny: Marseille – Air France – 3003 Kč
29.12.2013

Letní prázdniny: Marseille – Air France – 3003 Kč

O této nabídce

Pokud už teď začínáte řešit plány na letní prázdniny a budete chtít letět k moři do Francie, zpáteční letenka z Prahy do Marseille Vás vyjde na 3003 Kč. Příkladem může být odlet 10. července s návratem 17. července. Letenky jsou dostupné do 30. září. Nedaří se Vám najít konkrétní termín? Napište nám do komentářů. 🙂

Ubytování v Marseille

Na datum, které jsme uváděli v příkladu, doporučujeme toto ubytování v kousek od metra za  534 Kč/os/noc nebo můžete sledovat tajné nabídky booking.com.

Napříč Azurovým pobřežím

Budete-li chtít objevit ostatní krásy Azurového pobřeží, můžete si půjčit auto v autopůjčovně, přičemž auto si půjčíte při příletu na letišti, kde ho před odletem opět vrátíte.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Marseille{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)