Letní Porto z Prahy – 4 990 Kč
9.3.2016

Letní Porto z Prahy

O této nabídce

Nejen za pravým portským ale taky za vynikající portugalskou kuchyní můžete vyrazit během letních prázdnin do Portugalska. Dostanete se tam velmi pohodlně z Prahy (PRG) do Porta (OPO) s ČSA za 4990 Kč a to i včetně celého léta. Příkladem může výlet s odletem 15. srpna s návratem 26. srpna.

[highlightbg]

  • Rezervace & dostupné termíny: v tomto kalendáři letenek
  • Zavazadlo: 15kg k odbavení a 5kg kabinové v ceně letenky
  • Dostupnost: 23. květen – a 10. září

[/highlightbg]

Ubytování

V centru Porta bydlíme v téhle pěkné rezidenci kousek od metra. Nabídky ubytování si také nezapomeňte srovnat přes Trivago.

Návrh itineráře

Po příletu do Porta si půjčíme auto a po pár dnech v Portu míříme na jih dolů do Lisabonu přes Coimbru, cestou se vykoupeme v Atlantiku, navštívíme Sintru, Caiscais a pár dní si užíváme městskou zástavbu Lisabonu. Potom se rozhodujeme mezi dvěma možnostmi – buď to jet zpět a vrátit auto v Portu nebo dále pokračovat na jih na Algarve a vyzkoušet místní pláže v oblasti Fara, kde vracíme auto a s Ryanairem pak přeletíme zpět do Porta.

Pozor: pokud budete vracet auto ve Faru, musíte to mít již v rezervaci uvedené jako jednosměrný pronájem, nemůžete se rozhodnout až během cesty. 🙂

Letní Porto z Prahy - 4 990 Kč


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Lenka

Já jsem letěla do Porta z Norimberku s Ryanair a cenově teda nesrovnatelné. Upřímně bych ale moc nedoporučovala si půjčovat auto v Portugalsku, je to poměrně drahé a do všech oblastí okolo Lisabonu i Porta se dá za pár € dostat primestskymi vlaky. Porto – Lisbon jezdí busy každou hodinu za 15€ vlaky jsou dražší.

Martin H

5litrů po Evropě. To nemyslíte vážně 🙂
za 5 se létá do Asie, tak to se ani nepatří 🙂 🙂

Jakub N.

Není obrázek k této akci trošku mimo mísu? Přecijen Algarve (na fotce) je od Porta cca 500 km …

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)