Letní Paříž z Prahy za 1485 Kč
14.6.2016

Letní Paříž z Prahy

O této nabídce

Kdo by během léta rád strávil pár dní v romantické Paříži, může využít aktuální nabídky letů z Prahy do Paříže se společností Transavia. Ta nyní nabízí letenky i během letních prázdnin za parádních 1485 Kč, takže Vám aspoň zbyde dost peněz na nákupy. 🙂

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Transavie
  • Zavazadlo: kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 25 cm a hmotnosti 10 kg
  • Příklady termínů: 24. – 27.6., 4. – 7.7., 5. – 7.7., 13. – 16.7., 5. – 8.9., 8. – 12.9. a mnoho dalších

[/highlightbg]

Jak v Paříži z letiště

Přímo z pařížského letiště se dostanete autobusem č. 183 až skoro do centra ke stanici Porte de Choisy. Autobus jezdí jednou za hodinu a cesta trvá 50 minut.

Ubytování

V případě, že využijete výše uvedené dopravy do centra, můžete si pořídit ubytování nedaleko Porte de Choisy nebo nedalekého Place d’Italie.

My osobně máme velmi dobré zkušenosti s tímto apartmánem přímo u Porte de Choisy a hotelem u Place d’Italie. Obě ubytování jsme využili a poměr cena / výkon byl velmi dobrý. Cena hezkého ubytování se snídaní začíná přibližně okolo 1200 Kč na os. a noc.

Ještě levnější ubytování v této části města naleznete pod tímto odkazem.


guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Adam

Dobrý den,
rád bych letěl do Paříže ve 2 a rád bych sebou 1 zavazadlo, poradíte mi, zda je tam možné přidat jen jeden kufr? poradíte mi jak to na stránkách transavia zadat? Případně kolik stojí kufr v případě doplacení na letišti?
Děkuji za radu.

Adam

Děkuji za radu…
letím asi po 3. v životě… jen pro jistotu prosím Vás…
mám 2 letenky a v tom je 1 zavazadlo do 10kg na osobu. že jeden cestující nemůže mít batoh a k tomu jedno toto zavazadlo? případně přítelkyně může mít kabelku + 1 zavazadlo do 10kg? dále jsem tam přiobjednal kufr 25kg. jak to prosím přesně chodí? dále se chci zeptat, zda je lepší připlatit si 4EUR na osobu a let za výběr sedadla, nebo je velká možnost, že budeme sedět vedle sebe, výběr údajně při check inu. děkuji za pomoc.

Karel

Víte někdo prosím, jestli v Paříži funguje nějaká noční doprava na letiště Orly, aby se dal nějak pohodlně stihnout let v 6:30 zpět? Děkuji

Sim

Bus N31, N131, N144
Poslední noční bus přijíždí na orly v cca 5:40…

Lenka

Ahoj,
právě jsem zadala data z mé platební karty k úhradě letenek (156Euro) a objevilo se toto:
Payment details
You are paying for this booking with vouchers only. As you are not paying in euros, you can proceed directly to complete your booking.

No flight selected 1
Details 
Total amount€ 0
Pay 

Čekala jsem nějaké potvrzení, shrnutí objednávky, atd …. Jsem trochu nervózni z toho, že nevím, jestli platba proběhla či nikoliv a jestli nějaké letenky mám.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)