Letní Paříž z Prahy za 1485 Kč
14.6.2016

Letní Paříž z Prahy

O této nabídce

Kdo by během léta rád strávil pár dní v romantické Paříži, může využít aktuální nabídky letů z Prahy do Paříže se společností Transavia. Ta nyní nabízí letenky i během letních prázdnin za parádních 1485 Kč, takže Vám aspoň zbyde dost peněz na nákupy. 🙂

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Transavie
  • Zavazadlo: kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 25 cm a hmotnosti 10 kg
  • Příklady termínů: 24. – 27.6., 4. – 7.7., 5. – 7.7., 13. – 16.7., 5. – 8.9., 8. – 12.9. a mnoho dalších

[/highlightbg]

Jak v Paříži z letiště

Přímo z pařížského letiště se dostanete autobusem č. 183 až skoro do centra ke stanici Porte de Choisy. Autobus jezdí jednou za hodinu a cesta trvá 50 minut.

Ubytování

V případě, že využijete výše uvedené dopravy do centra, můžete si pořídit ubytování nedaleko Porte de Choisy nebo nedalekého Place d’Italie.

My osobně máme velmi dobré zkušenosti s tímto apartmánem přímo u Porte de Choisy a hotelem u Place d’Italie. Obě ubytování jsme využili a poměr cena / výkon byl velmi dobrý. Cena hezkého ubytování se snídaní začíná přibližně okolo 1200 Kč na os. a noc.

Ještě levnější ubytování v této části města naleznete pod tímto odkazem.


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)