Letní Paříž z Prahy za 1485 Kč
14.6.2016

Letní Paříž z Prahy

O této nabídce

Kdo by během léta rád strávil pár dní v romantické Paříži, může využít aktuální nabídky letů z Prahy do Paříže se společností Transavia. Ta nyní nabízí letenky i během letních prázdnin za parádních 1485 Kč, takže Vám aspoň zbyde dost peněz na nákupy. 🙂

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Transavie
  • Zavazadlo: kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 25 cm a hmotnosti 10 kg
  • Příklady termínů: 24. – 27.6., 4. – 7.7., 5. – 7.7., 13. – 16.7., 5. – 8.9., 8. – 12.9. a mnoho dalších

[/highlightbg]

Jak v Paříži z letiště

Přímo z pařížského letiště se dostanete autobusem č. 183 až skoro do centra ke stanici Porte de Choisy. Autobus jezdí jednou za hodinu a cesta trvá 50 minut.

Ubytování

V případě, že využijete výše uvedené dopravy do centra, můžete si pořídit ubytování nedaleko Porte de Choisy nebo nedalekého Place d’Italie.

My osobně máme velmi dobré zkušenosti s tímto apartmánem přímo u Porte de Choisy a hotelem u Place d’Italie. Obě ubytování jsme využili a poměr cena / výkon byl velmi dobrý. Cena hezkého ubytování se snídaní začíná přibližně okolo 1200 Kč na os. a noc.

Ještě levnější ubytování v této části města naleznete pod tímto odkazem.


guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Lenka

Ahoj,
právě jsem zadala data z mé platební karty k úhradě letenek (156Euro) a objevilo se toto:
Payment details
You are paying for this booking with vouchers only. As you are not paying in euros, you can proceed directly to complete your booking.

No flight selected 1
Details 
Total amount€ 0
Pay 

Čekala jsem nějaké potvrzení, shrnutí objednávky, atd …. Jsem trochu nervózni z toho, že nevím, jestli platba proběhla či nikoliv a jestli nějaké letenky mám.

Karel

Víte někdo prosím, jestli v Paříži funguje nějaká noční doprava na letiště Orly, aby se dal nějak pohodlně stihnout let v 6:30 zpět? Děkuji

Sim

Bus N31, N131, N144
Poslední noční bus přijíždí na orly v cca 5:40…

Adam

Dobrý den,
rád bych letěl do Paříže ve 2 a rád bych sebou 1 zavazadlo, poradíte mi, zda je tam možné přidat jen jeden kufr? poradíte mi jak to na stránkách transavia zadat? Případně kolik stojí kufr v případě doplacení na letišti?
Děkuji za radu.

Adam

Děkuji za radu…
letím asi po 3. v životě… jen pro jistotu prosím Vás…
mám 2 letenky a v tom je 1 zavazadlo do 10kg na osobu. že jeden cestující nemůže mít batoh a k tomu jedno toto zavazadlo? případně přítelkyně může mít kabelku + 1 zavazadlo do 10kg? dále jsem tam přiobjednal kufr 25kg. jak to prosím přesně chodí? dále se chci zeptat, zda je lepší připlatit si 4EUR na osobu a let za výběr sedadla, nebo je velká možnost, že budeme sedět vedle sebe, výběr údajně při check inu. děkuji za pomoc.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)