Letní Norsko z Krakova za 925 Kč
21.2.2017

Letní Norsko z Krakova

O této nabídce

Vydejte se během června do oblíbené destinace v podobě Norska. Již tradičně jsou ceny z polských letišť do norské metropole položeny velmi nízko, nyní se však objevily i levné termíny, kdy již počasí bude přát více a nemusíte se zdráhat ani přespání pod stanem. Jedná se o pár možností během šestého kalendářního měsíce a je pouze na Vás, jestli si zvolíte týdenní pobyt nebo jen otočku na prodloužený víkend. Zkrátka si zaleťe do norského Osla z Krakova během června za pěkných 925 Kč.
  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
  • Zavazadla:  1 ks většího příručáku s max. limity 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího omezeného na rozměry 35 x 20 x 20
  • Dostupnost: červen 2017
  • Termíny:
    • 12. 6. – 19. 6. za 925 Kč
    • 14. 6. – 19. 6. za 925 Kč
    • 15.6. – 19. 6. za 925 Kč

Ubytování

Norsko patří mezi země s nejvyššími náklady na život vůbec, tudíž i položku „ubytování“ byste měli během své cesty dobře zvážit. Nejvýhodnější řešení spatřujeme v přikoupení si jednoho odbaveného zavazadla (např. ve dvojici), do něhož si sbalíte stan a spacáky. Své přenosné obydlí pak můžete vztyčit všude na neobdělávané půdě v minimální vzdálenosti 150 m od domu či stavení.

Pokud si vyberete k výletu do Norského království jen krátký termín a budete se zdržovat přímo v Oslu nebo jeho okolí popř. byste jen rádi v metropoli strávili poslední noc před ranním odletem, tak vyzkoušejte tento velmi oblíbený hotel za 1 098 Kč/os./noc

Autopůjčovna

Určitě se vyplatí zapůjčení auta, a to i v případě, že budete cestovat jen ve dvou osobách. Benzín naštěstí není o tolik dražší jako běžné spotřební položky, takže bychom pro maximální využití času stráveného na západě skandinávského poloostrova určitě využili dvoustopého pomocníka.. Širokou nabídku možností naleznete v naší autopůjčovně.

Jak do Krakova

Jelikož přímé letecké spojení mezi Prahou a Krakovem začně Ryanair provozovat až od října 2017, tak se do tohoto centra Malopolského vojvodství budete muset dostat po vlastní ose automobilem nebo využít služeb některého z dopravců.

Přímo na letiště zajíždí Leo Express za  399 Kč/směr v pohodlné kombinace vlaku a autobusu, jen návaznost na daný spoj do Norska není zcela optimální, tudíž by stálo za to jet o den dříve a v rychlosti si prohlédnout ještě historické centrum Krakova.

Náhled letenky z Krakova do Osla za 925 Kč

Letní Norsko z Krakova za 925 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)