Letní Nice a Barcelona od 2490 Kč
29.12.2015

Letní Nice, Sicílie a Sardínie

O této nabídce

Aerolinky Air Berlin právě nabízejí velmi výhodné letní letenky z Vídně (VIE) do Středomoří za ceny začínající na 2490 Kč. Za tuto cenu se můžete zaletět pohodlně vykoupat například do Nice, na Sicílii, Sardínii nebo Mallorku. Za podobné ceny přitom většinou neseženete ani last minutové charterové letenky.

[highlightbg]

Zavazadlo – v ceně pouze příruční zavazadlo

[/highlightbg]

Ubytování

Ve všech přímořských destinacích seženete pohodlně letenky přes vyhledávač bookingu, případně můžete vyzkoušet i srovnávač Trivago.

Autopůjčovna

Z vlastní zkušenosti doporučujeme rezervovat auto co nejdříve, protože na poslední chvíli jdou ceny výrazně nahoru. Nejvýhodněji půjčení auta pořídíte v naší autopůjčovně.


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Renata

Dobrý den, koukáme na Sicílii, ale po zvolení jakéhokoli termínu skáče jiná cena (letenka za 788 + poplatek 3817). Je tato akce již tedy pryč? Děkuji

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)