Letní Mongolsko za 13895 Kč
4.1.2016

Letní Mongolsko

O této nabídce

Chcete se vypravit do vzdálených končin za nádhernou přírodou, která ještě není příliš dotčena turisty? Vypravte se se do Mongolska za 13895 Kč, což je nejnižší cena, za kterou jsme za dobu fungování našich stránek tyto letenky viděli. Termínů je spousta od března až do konce června, přičemž červen je pravděpodobně nejvhodnějším měsícem pro návštěvu této země. Odlet do Ulanbátaru (ULN) je z nedaleké Budapešti (BUD) a návrat do Vídně (VIE).

Cestou tam je celodenní přestup v Pekingu, takže můžete opustit letiště a vyrazit na krátkou prohlídku města. Díky aktuálním vízovým pravidlům navíc nebudete potřebovat do Číny vízum.

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadlo: v ceně je odbavené zavazadlo 23 kg
  • Termíny: březen až červen 2016

[/highlightbg]

Vízum

Od 1.1.2016 byla Mongolskem znovu zavedena vízová povinnost – víza si můžete nechat vyhotovit na mongolském velvyslanectví v Praze.


Subscribe
Upozornit na
guest
18 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)