Letní Miami z Prahy za 8992 Kč
21.5.2016

Letní Miami z Prahy

O této nabídce

Společnost TAP Portugal nyní nabízí několik letních letenek z Prahy (PRG) do Miami (MIA) za 8992 Kč, což je zdaleka nejnižší cena za poslední dobu. Letenky jsou dostupné s odletem pouze 9., 13. a 15.6. s návratem na začátku července. Cestou tam Vás sice čeká více než 12 hodinový přestup v Lisabonu, ale díky 4* hotelu a transferu z a na letiště to určitě není žádný problém. Vzhledem k tomu, jak mále je za tuto cenu dostupných termínů, dá se očekávat, že akce dlouho nevydrží.
[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadlo: v ceně je odbavené zavazadlo 23 kg
  • Příklady termínů:
    • Praha – Miami – 8992 Kč: 15.6. – 4.7. – REZERVUJ
    • Vídeň – Miami – 10077 Kč: 16.6. – 3.7. – REZERVUJ

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Miami i jinde na Floridě můžete výhodně rezervovat na stránkách bookingu.

Půjčení auta

Chcete si dovolenou užít na plné pecky a projet se po okolí třeba v Mustangu? Nejvýhodnější nabídky všech velkých sítí půjčoven najdete v naší autopůjčovně.

ESTA

Před odletem do USA si nezapomeňte vyřídit ESTA. Vyřízení autorizace trvá jen pár minut a můžete ho provést online na těchto stránkách. Cena ESTA je 14 $.

 

 

Letní Miami z Prahy za 8992 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)