Letní Maroko za 535 Kč
7.4.2017

Letní Maroko

O této nabídce

Což takhle si ještě před letními prázdninami udělat menší výlet za dobrodrůžem a vydat se na křídlech Ryanairu do Maroka? Vykoupat se vlnách Atlantského oceánu nebo Alboránského moře, pochutnat si na tradičním tajinu nebo se vydat vstříc písečným dunám Sahary a strávit noc pod tím nejhezčím stropem plným hvězd. Dostupné jsou letenky z letiště Weeze ležícího u Düsseldorfu hned do několika destinací. Jednak do druhého největšího města celé monarchie – Fezu, dále do severovýchodního Nadoru ležícího na pobřeží nedaleko španělské exklávy Melilla anebo do Oujdy u hranic s Alžírskem. Letenky na červen vychází na pouhých 535 Kč a Ti odvážnější z Vás si mohou libovolně nakombinovat místo příletu a odletu a poznat tak z Maroka maximum. I s připočtením nákladů na dopravu do Severního Porýní je to určitě velice lákavá nabídka!

 

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks klasického příručáku o rozměrech 55 x 40 x  20 cm a 1 ks malé kabelky nebo saklu s limitem 35 x 20 x 20 cm – oboje dohromady maximálně 10 kg
 • Dostupnost: červen 2017
 • Termíny:
  • Düsseldorf – Nador
   • 1. – 5. 6. za 535 Kč
   • 5. – 15. 6. za 535 Kč
   • 8. – 12. 6. za 535 Kč
   • 12. – 19. 6. za 535 Kč
  • Düsseldorf – Fez
   • 3. – 8. 6. za 535 Kč
   • 6. – 17. 6. za 535 Kč
  • Düsseldorf – Oujda
   • 31. 5. – 4. 6. za 535 Kč
   • 7. – 11. 6. za 535 Kč
   • 7. – 14. 6. za 535 Kč

Ubytování

Za ubytovací služby v Maroku rozhodně majlant nenecháte. Varianty pro první noc hledejte na ostříleném Bookingu nebo zkuste použít srovnavač služeb Trivago. Na další noci si zkuste vyhádat o trochu lepší cenu přímo na místě, zpravidla to nebývá problém zejména u menších hostelů.

Ve Fezu bychom volili tento jednoduchý hostel za 399 Kč/os./noc včetně snídaně anebo dali šanci tradičnímu riadu za 1 032 Kč/os./noc. Pokud poletíte do Nadoru, tak hoďte oko po tomto hotelu kousek do moře za 599 Kč/os./noc. A v případě cesty do Oujdy zkuste najít pohodlnou postel v tomto pěkné čtyhvězdovém hotelu za 626 Kč/os./noc.

 

Jak do Düsseldorfu

Přestože Düsseldorf leží v Severním Porýní a cesta sem vypadá ne zrovna lákavě, tak to nemusí být tak hrozné. Několik spojů denně provozuje z Prahy autobusový dopravce Flixbus a ceny jednosměrných jízdenek začínají již na necelých 8 stokorunách. V ideálním případě se však dohodněte s přáteli a dojeďte do Düsseldorfu auťákem. Cesta Vám zabere nějakých 7 hodin a o náklady se hezky podělíte.

Jelikož však letiště Weeze neleží přímo v Düsseldorfu nýbrž asi 80 kilometrů severoseverozápadním směrem, tak se z města musíte dostat ještě do leteckého přístavu. Přímo z Busbahnhof ležící pouhé tři minuty chůze od Hauptbahnhof jezdí pravidelně autobus. Cena lístku by měla být 13 € a cesta Vám zabere další hodinku. Další podrobnosti o letiště Weeze naleznete na oficiálních stránkách.

Případně se zkuste podívat po levných letenkách do Eindhovenu od společnosti Wizzair, který tam léta z Brna a při členství v jejich Discount Clubu lze pořídit zpáteční letenky za stovek. Wizzair léta taktéž z Katowic do Maastrichtu vzdáleného 100 km.

Víza

Občané České republiky nepotřebují ke vstupu na území Maroka za účelem turistického pobytu nepřekračujícího 90 dní žádná víza. Vystačí Vám platný cestovní pas. 🙂

Autopůjčovna

Spoustu času na cestách ušetříte pokud si zapůjčíte automobil, zvláště pak pokud plánujete cestovat napříč Marokem a poznávat zemi plnými doušky. Širokou nabídku světových autopůjčoven naleznete pěkně pohromadaě právě v té naší.

Náhled letenek z Düsseldorfu do Fezu za 535 Kč

Letní Maroko za 535 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)