Letní Los Angeles a San Francisco z Vídně od 11640 Kč
12.5.2016

Letní Los Angeles a San Francisco z Vídně

O této nabídce

Západní pobřeží je jedno z nejúžasnějších míst na světě, kam se nyní můžete vypravit i v létě už za parádních 11640 Kč s odletem z Vídně. Za tuto cenu je v nabídce mnoho termínů od května až po březen příštího roku (včetně části letních prázdnin a Vánoc). V rámci této cesty můžete strávit třeba jen pár dní v LA nebo San Franciscu, nebo podniknout cestu po národních parcích USA. Pokud neplánujete zůstat v USA déle než 3 měsíce, je tato akce ideální i pro cesty na Work & Travel.

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny:
  • Zavazadlo: v ceně 1 odbavené zavazadlo 23 kg
  • Cestovní období: 28.5. – 31.3.2017
  • Maximální délka pobytu: 3 měsíce

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v LA, San Franciscu, i v národních parcích můžete pohodlně rezervovat na stránkách bookingu, případě se můžete podívat i do srovnávače Trivago.

Půjčení auta

V případě, že budete chtít cestovat po národních parcích, bez auta se zřejmě neobejdete. Nejvýhodnější nabídky všech velkých sítí půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)