Letní Kyjev z Bratislavy za 1 070 Kč
21.4.2017

Letní Kyjev z Bratislavy

O této nabídce

Vyjasnit plány na léto Vám může pomoci nabídka maďarského nízkonákladového dopravce Wizzair, který nabízí na trase z Bratislavy do Kyjeva nyní letenky už za tisícovku. Jedná se tak o ideální verzi dovolené s nízkým budgetem, z čehož by mohli mít radost zejména studenti, neboť životní náklady na Ukrajině se opravdu neřadí mezi vysoké. Země přezdívaná „obilnice Evropy“ je navzdory konfliktu u hranic s Ruskem velmi atraktivní a lákavou destinací a nemusíte se ničeho obávat, neboť zasažené oblasti leží ca 800 km od Kyjeva.

Několik dní se vyplatí strávit v samotné metropoli Kyjevě plném tradičních architektonických památek s dominancí pravoslavných chrámů jako např. Chrám sv. Sofie a svatostánek zasvěcen svatému Michalovi. Za návštěvu stojí taktéž kláštěrní komplex Kyjevopečorská lávra. Ze zajímavých míst zmíníme i známé náměstí Majdan, kde se psala novodobá ukrajinská historie, a Černobylské muzeum. A do samotného města Pripjať a černobylské elektrárny se dostanete po dvou hoďkách jízdy mikrobusem s některou z místních agentur.
Do ostatních částí země.využít se jistě vyplatí také vlakových spojů.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: léto 2017
 • Termíny:
  • 27. 6. – 4. 7. za 1 070 Kč
  • 13. – 17. 6. za 1 204 Kč
  • 25. 7. – 1. 8. za 1 605 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Výdaje na ubytování Vás na Ukrajině rozhodně nezruinují. Širokou nabídku kapacit naleznete na otřepaném Bookingu, použít se vyplatí i srovnavač služeb Trivago. V samotném hlavním městě bychom využili tento oblíbený a skvěle hodnocený hostel za 366 Kč/os./noc anebo zkuste složit hlavu v takovémto sympatickém hostelu za 225 Kč/os./noc.

Jak do Bratislavy

Nejjednodušší možnost transportu do Bratislavy nabízí dopravce Regiojet. Z Prahy denně vypravuje pravidělně 9 autobusových a 2 vlaková spojení, do nichž lze přistoupit i v Brně. Cesta trvá cca 4 hodiny a za spojení mezi dvěma hlavními městy zaplatíte 250 Kč/směr v případě busu, zatímco vlakem je to o stovku dražší – byť pohodlnější. Máte-li blíže Brno, pak Vás doprava z něj do Bratislavy vyjde na 180 Kč/směr bez rozdílu dopravního prostředku.

Mějte však na mysli, že odlet do Kyjeva je již krátce po osmé hodině ranní. V případě, že k dopravě na letiště nevyužijete auťáku, bude nejlepší jet již o den dříve a noc strávit v lepším případě na hotelu nebo někde po kamarádech. V horším se pak zvládně i na letišti. Pokud budete nocovat až na letištní hale, tak jeďte až večerním spojem a pro přesun z centra na letišti využijte autobusovou linku 61 odjíždějící z Hlavní vlakové stanice. Doba jízda by měla být 21 minut.


Náhled letenek z Bratislavy do Kyjeva za 1 070 Kč

 

Letní Kyjev z Bratislavy za 1 070 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)