Letní Korsika z Vídně za 1876 Kč
17.5.2017

Letní Korsika z Vídně

O této nabídce

Vypravte se o letních prázdninách do rodiště slavného Napoleona, na francouzský ostrov Korsika. Tento ostrov je jedno z posledních míst v Evropě, kde díky řídkému osídlení můžete mít celou zátoku s malebnou pláží jen jen sebe. Pláže přesto většinou nejsou to, co na Korsiku táhne cestovatele nejvíce. Korsika je totiž doslova rájem pro milovníky treků v horách, které jsou zde skrz naskrz prošpikovány turistickými značkami. Legandární je zejména 220 km dlouhá trasa GR 20, která vede v nadmořské výšce až 2000 m n. m. Cestou budete procházet mnoha odlehlými vesničkami, kde se doslova zastavil čas a kde si budete moci dopřát pár skleniček skvělého vína v hospůdce s výhledem na okolní hory. O této cestě se můžete více dočíst třeba zde.

Letenky z Vídně na Korsiku na červen a září můžete pořídit se společností Eurowings už za 1876 Kč!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Eurowings
 • Zavazadla:  v ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 23 cm a maximální hnotnosti 8 kg (občas kontrolují i hmotnost zavazadla)
 • Dostupnost: červen a září 2017
 • Termíny:
  • 17. – 24.6.
  • 9. – 16.9.
  • 16. – 23.9.
  • 23. – 30.9.

Ubytování

Ubytování na Korsice můžete výhodně rezervovat přes osvědčený vyhledávač bookingu.

Autopůjčovna

Hned na letišti si můžete půjčit auto na celou dobu pobytu, nebo klidně jen na pár dní. Nejlevnější nabídky všech vělkých světových sítí půjčoven najdete v naší autopůjčovně

​​​​​​​Náhled tarifu

Letní Korsika z Vídně za 1876 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)