Letní Korsika z Berlína za 2376 Kč
18.4.2017

Prázdninová Korsika z Berlína

O této nabídce

Vypravte se o letních prázdninách do rodiště slavného Napoleona, na francouzský ostrov Korsika. Tento ostrov je jedno z posledních míst v Evropě, kde díky řídkému osídlení můžete mít celou zátoku s malebnou pláží jen jen sebe. Pláže přesto většinou nejsou to, co na Korsiku táhne cestovatele nejvíce. Korsika je totiž doslova rájem pro milovníky treků v horách, které jsou zde skrz naskrz prošpikovány turistickými značkami. Legandární je zejména 220 km dlouhá trasa GR 20, která vede v nadmořské výšce až 2000 m n. m. Cestou budete procházet mnoha odlehlými vesničkami, kde se doslova zastavil čas a kde si budete moci dopřát pár skleniček skvělého vína v hospůdce s výhledem na okolní hory. O této cestě se můžete více dočíst třeba zde.

Letenky z Berlína nebo Vídně na Korsiku (do Bastie) aktuálně můžete zarezervovat už za 2376 Kč, a to i o letních prázdninách!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyjet, případně Eurowings
 • Zavazadla: 
  • ​​​​​​​Easyjet: v ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 56cm x 45cm x 25cm a malé příruční zavazadlo 45cm x 36cm x 20cm bez omezení hmotnosti
  • Eurowings: v ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 23 cm a maximální hnotnosti 8 kg (občas kontrolují i hmotnost zavazadla)
 • Dostupnost: nejlevněji květen, červenec a září
 • Termíny:
  • 6. – 13.5. za 2700 Kč (Eurowings, odlet z Vídně)
  • 6. – 13./20.7. za 2376 Kč (easyjet, odlet z Berlína)
  • 23. – 30.9. za 2430 Kč (Eurowings, odlet z Vídně)

Ubytování

Ubytování na Korsice můžete výhodně rezervovat přes spolehlivý vyhledávač na bookingu, případně můžete vyzkoušit i srovnávač Trivago.

Jak do Berlína a Vídně?

Z Prahy se do Vídně i Berlína přímo na letiště dostanete pohodlně žlutými autobusy Regiojet, v případě Berlína můžeme doporučit i autobusy Flixbus, které zastavují na letišti Schönfeld také.

Náhled letenky za 2376 Kč

 

Letní Korsika z Berlína za 2376 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)