Letní Korfu z Berlína za 1 017 Kč
21.6.2018

Letní Korfu z Berlína

1017

O této nabídce

Plánujete-li vyrazit o letošních letních prázdninách na řecké ostrovy, tak vám jistě udělala radost nová aerolinky bývalého rakouského pilota F1 Nikiho Laudy – Laudamotion. Ta ihned po vstupu na trh začala spolupracovat s velkým hráčem na trhu lowcostových letenek, Ryanairem, a všem bylo jasné, že to znamená pád cen na linkách směřujících ze střední Evropy na populární středomořské ostrovy. Tentokráte z nich vybíráme oblíbený řecký ostrov Korfu, kterému se taktéž přezdívá Kerkyra. Ten je omýván vodami Jónského moře, což slibuje v letních měsících parádní koupačku. A není zase tolik vodním typem, tak si do batůžku zabalí i tenisky a bude putovat ostrovem po trase tzv. Corfu trailu měřícího 220 km.

Jestliže jste flexibilní, tak byste mohli letět z Berlína již příští týden na rychlou otočku za 1 017 Kč. Případně si naplánujte delší pobyt během července či srpna, vyjde vás to jen o pár stovek dráže. Pěkně vychází třeba srpnový termín 16. – 23. za 1 508 Kč.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručáku s limity 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího o rozměrech 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: letní prázdniny 
 • Termíny:
  • 26. – 28. 6. za 1 017 Kč
  • 26. 6. – 3. 7. za 1 508 Kč
  • 3. – 10. 7. za 1 769 Kč
  • 16. – 23. 8. za 1 508 Kč
  • 21. – 28. 8. za 1 769 Kč
  • 28. 8. – 4. 9. za 1 769 Kč

Ubytování

S rezervací ubytka dvakrát neotálejte. Léto se blíží mílovými kroky a přestože nabídka bydel je na ostrově více než široká, tak by se mohlo stát, že to nejlepší již bude zapykané. My bychom si vybrali tento pohodový a skvěle hodnocený apartmán za 337 Kč /os./noc na severu Korfu anebo toto prima studio Nikose & Vivi v jižní části ostrova za taktéž 337 Kč /os./noc s néméně parádním hodnocením. Další možnosti hledejte na osvědčeném Bookingu anebo vyzkoušejte srovnavač služeb Trivago.

Autopůjčovna

Pokud strávíte na ostrově více než několik dní, tak by bylo určitě škoda válet se po celou dobu pouze na jedné pláži a mít tak dovču lehce stereotypní. Půjčte si auťák a projeďte celý ostrov. Každý den nová pláž, sever nebo jih, každému podle chuti. S vlastní károu se dovolená plánuje hnedka lépe, proto mrkněte do naší autopůjčovny.

Jak do Berlína

Nejsnazší spojení mezi Prahou a Berlínem se nabízí v podobě využití některého z četných spojů společností Regiojet nebo Flixbus. Ceny za jednosměrnou jízdenku do centra začínají na 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení Českých drah.
Z centra německé metropole na letiště Tegel dostanete jednoduše autobusy městské hromadné dopravy na linkách 109 a 128 anebo Expressbusem s označením X9. Letiště se nachází v tarfiní zóně B, tudíž Vám postačí jízdenka za 2,8 €.

Náhled letenky z Berlína na Korfu za 1 017 Kč

Letní Korfu z Berlína za 1 017 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)