Letní Kamčatka z ČR za 10 860 Kč
18.5.2018

Letní Kamčatka z ČR

10860

O této nabídce

Existuje jen málo míst, která zůstala neposkvrněná civilizací a Kamčatka je jednou z nich. Vydejte se do těchto končin se společností Rossiya airlines (ze skupiny Aeroflot) v červenci za 10 860 Kč a nebo v srpnu za 11 403 Kč. Na místní panenskou přírodu plnou aktivních vulkánů, masivních ledovců, horských pramenů a gejzírů budete vzpomínat ještě dlouho a nejeden známý vám bude tuto dovolenou závidět.

Cestou tam či zpět nespěchejte a užijte si pár dní v Moskvě, ve městě nekonečných možností, a zajděte na návštěvu k Vladimíru Vladimirovičovi do Kremlu. Můžete tak alespoň porovnat rozdíl mezi zapomenutou oblastí na východě a jednou z nejrušnějších evropských metropolí. 

Odlet doporučujeme z Karlových Varů, odkud odlétají aerolinky Pobeda přímo na Vnukovo letiště v Moskvě. Ideální termín je od  3. 7. – 17. 7., kdy vám na let z Karlových varů navazuje let s Rossiya airlines na Kamčatku a nemusíte ani měnit letiště. Z Kamčatky odletíte 13. 7. a můžete pak strávit 3 dny brouzdáním po moskevských památkách, než se vydáte zpět do domoviny. Letenky na Kamčatku rezervujte zde >> 

 • Rezervujte:
 • Zavazadla:
  • Pobeda: kabinové zavazadlo o velikosti 36 x 30 x 27 v ceně, případně odbavené zavazadlo do 10 kg za 500 RUB/směr a 20 kg za 1 500 RUB/směr
  • Rossiya airlines: odbavené zavazadlo do 23 kg v ceně
 • Dostupnost: červenec, září 2018
 • Termíny:
  • 3. 7. – 17. 7. za 10 860 Kč
  • 29. 6. – 14/19. 7. za 11 403 Kč
  • 1. 9. – 26. 9. za 11 403 Kč
  • 14. 9. – 26. 9. za 11 403 Kč
 • Poznámka: termínů je možné nakombinovat více, záleží pak jen na termínu a ceně letenky do Moskvy.

Ubytování

Po dlouhé cestě na Kamčatku si člověk určitě rád někde odpočine. Z těch levnějších variant bychom doporučili ubytování Abazhur a nebo holidayhome v centru města. Další variantou je B&B Kamchatka Wild Tours, který jako jedno z mála ubytování nabízí snídani v ceně. Ubytování mimo Petropavlovsk – Kamčatskij můžete rezervovat také na stránkách bookingu, který je v Rusku velice populární. 

Pokud ještě nemáte vybrané ubytování v Moskvě, doporučujeme se podívat na ubytování v Mini-hotelu on Komsomolskaya nebo Na Basmannoy. Cena se pohybuje kolem 1 400 – 1 600 Kč/noc/pokoj. Jen upozorňuji, že obě ubytování jsou se sdílenou koupelnou. Pokud chcete pokoj s vlastní koupelnou, doporučuji velice hezký a útulný Mint on Tishinka.

Autopůjčovna

Jsou dvě varianty, jak prozkoumat oblast Kamčatky. Jednou z variant je si půjčit auto a prozkoumávat krásy tohoto poloostrova sami. Je ale třeba si půjčit auto na všechny typy cest (i na offroad) a s pohonem 4×4. Další možností je se přidat k nějakému několikadennímu výletu pořádanou jednou z místních agentur, kde budete v ceně mít i průvodce, bez kterého vás do určitých míst Kamčatky nepustí. Jednou z těchto agentur je např. The Real Kamchatka.

Víza

Občané ČR i SR mají povinnosti si zajistit vízum před odjezdem do Ruska. Více informací o procesu vyřizování víz a potřebných dokumentech naleznete zde. 

Náhled letenky z Moskvy na Kamčatku za 7 864 Kč

Letní Kamčatka z ČR za 10 860 Kč

Náhled letenky z Karlových Varů do Moskvy za 2 996 Kč

Letní Kamčatka z ČR za 10 860 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)