Letní Island z Prahy za 3 628 Kč
25.4.2017

Letní Island z Prahy

O této nabídce

Maďarská nízkonákladová společnost Wizzair od května otevírá novou linku mezi Prahou a stále více oblíbenější zemí ohně a ledu – Islandem. Nádhernou až téměř panenskou přírodu se můžete vydat obdivovat již za měsíc. Nejvýhodnější letenky z Prahy do hlavního města Reykjavíku – na léto – jsou nyní k mání za hezkých 3 628 Kč. Pokud plánujete výlet na sever, tak není na co čekat neb sedaček za zmíněné ceny je omezený počet a dá se očekávat, že ceny s blížícími se letními prázdninami porostou daleko výše.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: léto 2017
 • Termíny:
  • 7. – 21. 6. za 3 628 Kč
  • 31. 5. – 11. 6. za 3 758 Kč
  • 14. – 28. 6. za 4 128 Kč
  • 25. 6. – 5. 7. za 4 258 Kč
  • 27. 8. – 3. 9. za 4 358 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

V obecné rovině je Island z pohledu služeb vcelku drahá země a za ubytko nějakou kačku vypláznete. Situace by se dala vyřešit dokoupením odbaveného zavazadla, třeba jen jednoho do skupiny, které naplníte spacími pytli a stanem. Tím pádem se náklady vynaložené na položku ubytování velmi sníží a pokud nejste přespříliš zhýčkaní, tak červnové noci na ostrově ve svém mobilním přístřešku zvládnete. Nabídku klasického ubytka potom hledejte na tradičním Bookingu nebo srovnavači cen Trivago. Především v hůře dostupných lokalitách se však vyplatí i sledovat server AirBnB, který může posloužit jako vítaná alternativa.

Pro první či naopak závěrečné noci strávené v Reykjavíku z vlastní zkušenosti můžeme doporučit tento jednoduchý hostel v samém centru města za 1 609 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Nezanedbatelným pomocníkem během Vašeho poznávání Islandu se jistě stane zapůjčené auto, které Vám nejen ušetří spoustu času, ala také budete pány svého time-managementu a jednoduše si zvolíte vlastní okruh po ostrově. Který se mimo jiné dá objet i celý dokola po „hlavní silnici č. 1“. Pouze pro cestu do vnitrozemí doporučujeme auťák 4×4 vzhledem k nezpevněnému terénu. Širokou nabídku auťáků naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Reykjavíku za 3 628 Kč

Letní Island z Prahy za 3 628 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)