Letní Island + Toronto za 9267 Kč
26.2.2016

Letní Island + Toronto

O této nabídce

Aerolinka Island Air nabízí zajímavou cenu letenek z Mnichova do kanadského Toronta na jaro a začátek létaza 9652 Kč. Možná ještě zajímavější je ale to, že cestou se můžete zastavit až na týden na Islandu, takže letní spojení Island + Kanada nyní vychází jen na 9267 Kč za zpáteční letenku. Aby toho nebylo málo, cestou do Toronta budete mít jen 50 minutový přestup a v ceně jsou 2 odbavená zavazadla, ale omezeni budete jen tím, kolik unesou Vaše záda. 🙂

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Cestovní období: duben – červen (maximální délka pobytu na Islandu: 7 dní cestou tam a 7 dní cestou zpět)
  • Zavazadlo: v ceně 2 odbavená zavazadla 23 kg
  • Příklady termínů:

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování na Islandu je dost drahé, takže doporučujeme vzít si s sebou stan, který můžete roztáhnout prakticky kdekoliv. Slušné ubytování v Reykjaviku potom vyjde okolo 1 tis. Kč za os. a noc.

Hotel v Torontu i dále v Kanadě můžete pohodlně rezervovat na stránkách bookingu, případně se můžete také podívat do srovnávače Trivago.

Půjčení auta

V Kanadě i na Islandu Vám můžeme jen doporučit půjčit si na pár dní auto a vyrazit na výlet. Auto je možné si půjčit hnedka na letišti po příletu – mrkněte do našeho srovnávače. Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.

Jak do Mnichova

Z Prahy do Mnichova jezdí hned několik autobusových společností – např. Student Agency, Flixbus nebo Eurolines. Akční ceny někdy začínají i pod 10 EUR, ale běžně je třeba počítat s cenou 500 – 700 Kč za jednosměrnou jízdenku.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)