Letní Island + Toronto za 9267 Kč
26.2.2016

Letní Island + Toronto

O této nabídce

Aerolinka Island Air nabízí zajímavou cenu letenek z Mnichova do kanadského Toronta na jaro a začátek létaza 9652 Kč. Možná ještě zajímavější je ale to, že cestou se můžete zastavit až na týden na Islandu, takže letní spojení Island + Kanada nyní vychází jen na 9267 Kč za zpáteční letenku. Aby toho nebylo málo, cestou do Toronta budete mít jen 50 minutový přestup a v ceně jsou 2 odbavená zavazadla, ale omezeni budete jen tím, kolik unesou Vaše záda. 🙂

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Cestovní období: duben – červen (maximální délka pobytu na Islandu: 7 dní cestou tam a 7 dní cestou zpět)
  • Zavazadlo: v ceně 2 odbavená zavazadla 23 kg
  • Příklady termínů:

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování na Islandu je dost drahé, takže doporučujeme vzít si s sebou stan, který můžete roztáhnout prakticky kdekoliv. Slušné ubytování v Reykjaviku potom vyjde okolo 1 tis. Kč za os. a noc.

Hotel v Torontu i dále v Kanadě můžete pohodlně rezervovat na stránkách bookingu, případně se můžete také podívat do srovnávače Trivago.

Půjčení auta

V Kanadě i na Islandu Vám můžeme jen doporučit půjčit si na pár dní auto a vyrazit na výlet. Auto je možné si půjčit hnedka na letišti po příletu – mrkněte do našeho srovnávače. Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.

Jak do Mnichova

Z Prahy do Mnichova jezdí hned několik autobusových společností – např. Student Agency, Flixbus nebo Eurolines. Akční ceny někdy začínají i pod 10 EUR, ale běžně je třeba počítat s cenou 500 – 700 Kč za jednosměrnou jízdenku.

 


guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
ren

kde je těch 10 tis ???? i po kliku to dává 15 🙁

Vlada

Mám dotaz, nějaká kombinace tohoto tripu s delším, případně stejně dlouhým pobytem na Islandu a kratším v Torontu za podobný peníz by nebyla? Děkuji

kopírka

Dobře si to okopíroval

dotaz

Jak jeto mysleno? je podobny server nebo lepsi jeste nekde jinde?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)