Letní Helsinki z Prahy za 2126 Kč
23.2.2015

Letní Helsinki z Prahy

O této nabídce

Finsko je nádherná země, která je trochu neprávem opomíjená a ze severských států stojí ve stínu Norska. Jestliže ale uvažujete o cestě na sever, rozhodně Vám doporučujeme zvážit i tuto variantu. Přesvědčit Vás může i nabídka společnosti Norwegian, která prodává zpáteční letenky z Prahy do Helsinek jen za 2126 Kč. Termínů je k dispozici dostatek a na nejlevnější cenu se dostane prakticky po celý červen.

Podmínky tarifu

  • cestovní období: červen 2015
  • délka pobytu: bez omezení
  • zavazadlo: v ceně jen příruční zavazadlo 55x40x23 cm o maximální hmotnosti 10 kg + jedna malá osobní věc (notebook či kabelka), která se vejde pod sedadlo před vámi.
  • rezervace: stránky Norwegianu

Ubytování

Ubytování v Helsinkách se dá sehnat za docela rozumné peníze, když za pěkný dvojlůžkový pokoj se společnou koupelnou asi 10 min tramvají od centra seženete díky aktuální smart nabídce za přibližně 650 Kč na os. a noc.

Autopůjčovna

Pokud nebudete chtít zůstat po celou dobu ve Finsku a chtěli byste se podívat i mimo město, můžete si půjčit auto v naší autopůjčovně.

Dostupné termíny


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)