Letní Bajkal z Budapešti za 8590 Kč
1.1.2016

Letní Bajkal z Budapešti

O této nabídce

Bajkal je nejstarším, nejhlubším a možná také nejznámějším jezerem na světě, které společně s nádhernou přírodou jižní Sibiře každoročně láká milovníků přírody. Nyní si můžete díky nabídce Aeroflotu zaletět do Irkutsku i v létě (mimo většinu letních prázdnin) za velmi slušných 8590 Kč s odletem z nedaleké Budapešti (BUD). Kromě Budapešti je možné letět o trochu dráž též z Berlína. K návštěvě doporučujeme nejvíce červen, kdy zde ještě není tolik turistů a příroda je údajně nejkrásnější. V případě zájmu se cestou zpátky můžete zastavit na 24 hodin v Moskvě.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v celém Rusku je možné výhodně rezervovat přes booking, který je zde velmi rozšířen. Kromě toho se můžete ukusit podívat i na srovnávač Trivago.

Jak do Budapešti

Pro cestu do Budapešti můžeme doporučit cestu autobusem se společností Student Agency nebo Eurolinespřípadně cestu vlakem s využitím včasné jízdenky od ČD. Všechny možnosti jsou cenově srovnatelné a ceny jednosměrné jízdenky se pohybují okolo 400 Kč.


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Vladislava

Dobrý den, můžete poradit jak úspěšně k této nabídce získat víza. Tj. turistické – pokud možno s co nejvýhodnější cenou. Kde získat pozvání – voucher – kam se konkrétně obrátit. Zda na konzulát do Brna, či na zprostředkovatele (ti ovšem cenu šponují do výše). Uvítám každý rozumný návrh.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)