Letní Bajkal z Budapešti za 8590 Kč
1.1.2016

Letní Bajkal z Budapešti

O této nabídce

Bajkal je nejstarším, nejhlubším a možná také nejznámějším jezerem na světě, které společně s nádhernou přírodou jižní Sibiře každoročně láká milovníků přírody. Nyní si můžete díky nabídce Aeroflotu zaletět do Irkutsku i v létě (mimo většinu letních prázdnin) za velmi slušných 8590 Kč s odletem z nedaleké Budapešti (BUD). Kromě Budapešti je možné letět o trochu dráž též z Berlína. K návštěvě doporučujeme nejvíce červen, kdy zde ještě není tolik turistů a příroda je údajně nejkrásnější. V případě zájmu se cestou zpátky můžete zastavit na 24 hodin v Moskvě.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v celém Rusku je možné výhodně rezervovat přes booking, který je zde velmi rozšířen. Kromě toho se můžete ukusit podívat i na srovnávač Trivago.

Jak do Budapešti

Pro cestu do Budapešti můžeme doporučit cestu autobusem se společností Student Agency nebo Eurolinespřípadně cestu vlakem s využitím včasné jízdenky od ČD. Všechny možnosti jsou cenově srovnatelné a ceny jednosměrné jízdenky se pohybují okolo 400 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)