Letní Azory z Prahy za 5992 Kč
16.5.2017

Letní Azory z Prahy

O této nabídce

Kromě akčních letenek na Madeiru nabízí TAP Portugal za stejnou cenu letenky na léto také na další portugalské ostrovy – Azory. Tyto ostrovy jsou často považovány za nejexotičtější evropskou destinaci, která stále ještě není postižena masovým turismem. Aby toho nebylo málo, mnoho lidí je přesvědčeno, že právě zde ležela bájná Atlantida. Díky tomu, že Azory leží na předělu africké, euroasijské a severoamerické tektonické desky, najdete zde mnoho sopek v čele s Alto de Pico – nejvyšší horou Portugalska, sopečných jezer, vřídel a kráterů. Právě sem se můžete v létě vypravit už za 5992 Kč s odletem z Prahy. Na výběr máte lety na ostrov Terceira nebo známější Sao Miguel.
  • Rezervujte: nejlevněji přes tento vyhledávač
  • Zavazadla:  v ceně klasické kabinové 8 kg 55 x 40 x 20 cm + jedna malá taška do 2 kg
  • Dostupnost: červen 2017 – duben 2018
  • Termíny: 

Ubytování

Ubytování na léto už je poměrně přebrané, a proto doporučujeme zarezervovat jej pokud možno ihned. Ubytování v hezkém apartmánu v Ponta Delgada vás vyjde lehce přes 1 tis. Kč na os. a noc.

Toto i jiné ubytování můžete rezervovat na osvědčeném bookingu.

​​​​​​​Náhled tarifu

Letní Azory z Prahy za 5992 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)