Letní až podzimní Paříž od 963 Kč!
28.6.2015

Letní až podzimní Paříž!

O této nabídce

Chcete se v příjemném (doufejme) předpodzimním a podzimním počasí vydat třeba pod Eiffelovku? Máme pro Vás akční letenky z polské Wroclawi (WRO) do Paříže (BVA) za cenu 963 Kč! K dispozici je poměrně dost termínů napříč září i říjnem. Let se společností Ryanair znamená příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm do 10kg zdarma. Příkladový termín může být 15.9. – 19.9. za cenu 963Kč, rezervace a náhled na stránkách Ryanairu.

[singlepic id=535 w=576 h=432 float=center]

Termíny

ODLET

  • Září: 6, 8, 15, 22, 24, 27, 29
  • Říjen: 3, 6, 10, 13, 20, 26, 28

NÁVRAT

  • Září: 17, 19, 22, 27
  • Říjen: 8, 13, 28

Rezervace přímo na stránkách Ryanairu.

Jak z letiště do centra?

Dopravu mezi letištěm a centrem Paříže obstarávají autobusy, které jezdí do stanice metra Porte Maillot na linii metra M1. Cena za jednosměrnou jízdenku je 15 EUR a cesta trvá 1:15 hod. Odvážnější cestovatelé mohou vyzkoušet francouzskou „spolujízdu„, jednosměrně potom od 6 EUR.

Ubytování

Na příkladové datum bychom bydleli v tomto jednoduchém hotelu kousek od metra. Hotely si rovněž můžete porovnat přes Trivago.


guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jakub Charvát

Moc nechápu výhodnost této nabídky. Vidím tam ještě dopravu do WRO a zpět, naposled jsem to jel z Boleslavi za pětikilo jedna cesta. Transport z letiště k metru a zpět za 30e. Přitom se dá za 2900 koupit lístek od Transavie na letiště, kde odpadají osery jako výstup na plochu.

Ne všichni jsou z Prahy, takže pro ty, kteří bydlí nedaleko polských hranic, je to zajímavá alternativa, nž se trmácet na pražské letiště.

Jakub Charvát

Ale téměř všude od Polských hranic (Ostrava, Náchod, Liberec). Je to stejně daleko do Prahy a na Prahu je několikanásobně lepší spojení. Co by mně sralo je to táhnout se z toho děsnýho nízkonákladovýho letiště do Paříže. Tahle nabídka není výhodná ani časově, ani finančně. U kupování letenek je potřeba občas přemýšlet.

Jakub Charvát

Pokud se kouknu na mapu a do idosu, tak zjistím, že nejblíž je to do Wroclawi z Broumova a cesta trvá 6 hodin. Pak 2 hodiny Paříž z letiště a jsem na 11 hodinách na cestě. Z Broumova do Prahy trvá cesta max. 5 hodin na letiště. A vystoupím na stanici metra (CDG) nebo autobusu (ORY).

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)