Letní Asturie z Mnichova za 1 882 Kč
3.5.2017

Letní Asturie z Mnichova

O této nabídce

Španělský nízkonákladový dopravce Volotea opět po pár týdnech přichází se zajímavou akcí, v jejímž rámci nabízí spoustu letenek již za 5 €. Ovšem jak je tomu obvyklé na zpáteční letenky z Prahy se zatím štěstí neusmálo. Za zmíněnou pětieurovku si zaletíte do Benátek anebo se vrátíte z Nantes – tudíž je možné využít tyto letenky nejlépe využít do nějaké pěkné kombinace cesty po Evropě nebo zkombinovat s jiným dopravcem. Volotea však nahrává letenky do systému postupně, tak třeba se ještě dočkáme. 🙂

Co však v rámci akce zaujalo nás je nabídka letenek z Mnichova do severošpanělské Asturie. Do tohoto hornatého knížectví při Biskajském zálivu se dostanete hned v několika termínech během léta za 1 882 Kč (pokud jste členy SuperVolotea) a v případě, že nikoliv, tak si připlatíte jen 10 €. A to je furt parádní cena! V tomto lehce pozapomenutém koutu Španělska na Vás čekají nádherné hory sahající až přímo k pobřeží, panenská příroda plná zeleně a liduprázdné pláže. Během letních měsíců je tato oblast oblíbená i mezi surfaři!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Volotea
 • Zavazadla: 1 ks příručáku o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a menší taška 35 x 20 x 20 cm – to vše dohromady o celkové hmotnosti max. 10 kg
 • Dostupnost: červen – září
 • Termíny:
  • 20. – 27. 6. za 1 882 Kč (2 151 Kč – pro nečleny)
  • 18. – 25. 7. za 1 882 Kč
  • 21. – 28. 7. za 1882 Kč
  • 5. – 12. 9. za 1 882 Kč
  • 19. – 26. 9. za 1 882 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy SuperVolotea (členství stojí 49, 99 €), pokud tedy plánujete využít pouze tuto akci bude lepší si 10 € připlatit k cenám uvedeným výše

Ubytování

V hlavním městě Asturského knížectví – Oviedu se zkuste ubytovat v tomto jednoduchém a velmi oblíbeném hotelu za 435 Kč/os./noc nebo dejte šanci jeho o hvězdu lépe hodnocené konkurenci za 575 Kč/os./noc. V případě dalších výletů po okolí hledejte nabídku bydel na klasickém Bookingu nebo lze použít srovnavač služeb Trivago. Jako alternativa by se jistě mohlo osvědčit i oblíbené AirBnB.

Jak do Mnichova

Pokud se dohodnete v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč.

Autopůjčovna

Abyste ze své dovolené na severu Španělska vytěžili naprosté maximum, tak rozhodně doporučujeme zapůjčit si automobil. Většina míst se pro Vás tak stane krásně dostupná a když budete trochu punkáči, tak se v autě i vyspíte. 🙂 Ucelenou nabídku světových autopůjčoven koncentrovanou na jednom místě najdeš právě v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Mnichova do Asturias za 1 882 Kč / 2 151 Kč

Letní Asturie z Mnichova za 1 882 Kč
Letní Asturie z Mnichova za 1 882 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)