Letní Amsterdam z Prahy za 1 293 Kč
24.1.2019

Letní Amsterdam z Prahy

1 293

O této nabídce

Ideální destinací na pár letních dní je bezesporu Amsterdam. Využijte tedy možnosti pořídit levné letenky z Prahy na termíny v období letních prázdnin či září. Ceny zpáteček začínají na necelých 13 stokorunách za osobu. 

Amsterdam je hlavním městem Nizozemska a zároveň největším centrem „země tulipánů“. Samozřejmě největšími místními taháky jsou vyhlášené coffeeshopy a Red Light District plná lehkých děvčat, nicméně město dokáže nabídnout daleko více. Centrum je doslova protkané vodními kanály, které jsou mj. zapsané na seznamu Unesco. Poznávat širší centrum města nemusíte pouze z lodní paluby, ale taktéž ze sedla bicyklu – daleko nejoblíbenějšího zdejšího dopravního prostředku. Návštěva Amsterdamu potěší i každého milovníka umění, neboť Rijksmuseum se sbírkami nejvýznamnějších nizozemských a vlámských malířů a sochařů, a Van Gogh Museum mají opravdu co nabídnout.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: 1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: léto 2019
 • Příkladové termíny:
  • 26. – 28. 7. za 1 475 Kč (pá-ne)
  • 4. – 7. 8. za 1 293 Kč (ne-st)
  • 10. – 12. 8. za 1 384 Kč (so-po)
  • 12. – 15. 9. za 1 323 Kč (čt-ne)
  • 21. – 23. 9. za 1 323 Kč (so-po)
 • Tip: uvedené ceny platí při minimálním nákupu 2 ks letenek v rámci jedné rezervace – čím více Vás poletí, tím levnější letenky budou (v rámci rezervace je účtován administrativní poplatek dopravce)

Ubytování

Ubytko v Amstru nepatří mezi nejlacinější záležitosti. Je proto dobré si bydlo bookovat s dostatečným předstihem. Při hledání se nemusíte omezovat jen na úzké centrum, neboť systém městské hromadné dopravy je v Amstru velice dobrý a dostupnost jádra města vysoká i z vzdálenějších čtvrtí. My bychom si vybrali tento tříhvězdový hotel West Side Inn za 758 Kč/os./noc anebo tento pěkný čtyřhvězdový Student Hotel za 1 149 Kč/os./noc.

 

Pokud pojedete v bandě, tak by pro vás mohly být zajímavým řešením i chatky v tomto campu na severu města (chata pro 4 osoby za 85 €/noc). Další nabídky pak tradičně hledejte na Bookingu či Hotels.com. Případně se mrkněte i na populární AirBnB.

Jak se dostat z letiště do centra města

Z místního letiště Schiphol není do centra města nikterak složitá cesta. Nejjednodušší spojení je vlakové, které můžete využít co 10 minut. Cesta na hlavní nádraží trvá cca do 15-ti minut a jednosměrná jízdenka stojí 5,20€ (zakoupíte si ji jednoduše přímo na nádraží v automatu). Další možností je bus Airport Express, zde jízdenka zakoupená online vyjde na 5 €. Pro samotný pohyb ve městě si lze zapůjčit například zde velmi oblíbené kolo nebo pokud bude sychravé počasí, tak celodenní jízdenka využitelná na tramvaj, metro, autobusy i lodě Vás vyjde na 7,5€.

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 293 Kč/os.

Letní Amsterdam z Prahy za 1 293 Kč

text

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)