Letíte s cestovkou k moři? Nezapomeňte na řízky :
8.6.2015

Letíte s cestovkou k moři? Nezapomeňte na řízky :-)

O této nabídce

Pokud se chystáte v létě na klasický letecký zájezd třeba od dovolena.cz či od Invie, s největší pravděpodobností poletíte z ČR s největší českou aerolinkou – Travel Servicem. A právě Travel Service si přichystal na léto „vylepšení“ v oblasti občerstvení, které bude oproti loňským rokům značně osekané a na některých linkách bude už pouze za poplatek.

Travel Service rozdělil velikost občerstvení do třech skupin (ač říká, že je to podle délky letu, což je nesmysl 🙂 ):

V první skupině destinací nedostanete žádné občerstvení. Za to si můžete koupit během letu 0,5 l vody za 50 kč, třetinku piva za 70 Kč či šunkovou bagetu za lidových 95 Kč. Jedná se zejména o destinace jako je Sardinie, Paříž, Malta nebo třeba i více jak 2 hodiny letu vzdálená Barcelona.

V druhé skupině již dostanete bagetu a nealkoholický nápoj. Do této skupiny patří například destinace v rámci Řecka, Turecka, Bulharska či Tuniska.

 

A v poslední, nejvzdálenější skupině destinací, jako jsou třeba Kanárské ostrovy, Dubaj, Maroko či Kapverdy, dostanete stále teplé jídlo a nealkoholický nápoj.

Inu, Travel Service utahuje šrouby a po snížení váhy odbavených zavazadel na 15 kg osekává i další služby, jak jen to jde. A Jaký na to máte názor vy? Budete mít s sebou řízky nebo jídlo v letadle vůbec neřešíte?


Subscribe
Upozornit na
guest
22 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)