Letenky po celé JV Asii od 1 USD
12.6.2016

Letenky po celé JV Asii od 3 USD

O této nabídce

Nízkonákladová společnost Air Asia právě spustila akci, v rámci níž můžete pořídit letenky od společnosti Air Asia už od 1 USD (v případě rezervace v místní měně je cena ještě nižší). Jestliže se příští rok chystáte do Thajska, Malajsie na Filipíny, do Indonésie nebo kamkoliv jinam do JV Asie, určitě doporučujeme letenku ihned koupit!

Letenky na tuto cenu pořídíte už dnes díky bezplatné rezervaci do věrnostního programu Air Asia. Nečlenové budou moci akce využívat až od zítřka.

Jestliže na toto období ještě nemáte letenku do JV Asie, nemusíte čekat na akci a můžete ji koupit už teď. Pokud k letence přikoupíte alespoň 2 přelety, bude zřejmě celková cenna nižší než nákup akční letenky a následně dražší přelety. Letenky do JV Asie pořídíte výhodně v tomto vyhledávači a v případě zájmu Vám vhodnou letenku najdeme v komentářích pod příspěvkem.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Air Asia
  • Platnost akce: do 19.6. (reálně však do vyprodání)
  • Cestovní období: 4.1. – 21.8.2017
  • Přehled akčních cen:
    • z Kuala Lumpuru – vnitrostátní od 3 USD, mezistátní od 10 USD, Nový Zéland za 141 USD
    • z Bangkoku – vnitrostátní od 3 USD
    • lety po Filipínách – od 1 USD

[/highlightbg]


Subscribe
Upozornit na
guest
41 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)